| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | 290$-552$ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Συχνότητα καρέ | 60-85Hz |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | >=1920HZ |
| Πιξέλες πυκνότητα | 10000 |
| Σύστημα ελέγχου | ΛΣΝ |
| Πίτσα των pixel | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 3535 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Φώτα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 σημεία |
| Ποσότητα μονάδων ανά ντουλάπι | 18 κομμάτια |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960x960 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδερωμένο σιδερένιο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 35 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥5500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 10 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 600W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 200 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 480 πλάνα/δευτερόλεπτο |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥ 2000Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥50000 ώρες |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερθέρμανση/υπερχρέωση/αποσύνθεση/διαρροή ενέργειας/προστασία από κεραυνό κλπ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10-80% μη συμπύκνωση |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Ενυδάτωση αποθήκευσης | 10-95% χωρίς συμπύκνωση |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |