| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Moneygram, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Υπουργείο | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Απόσταση μετάδοσης | Καλώδιο ίντερνετ < 100m |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Στυλ ενότητας | 1/4 σάρωση |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535/2727 |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15625/m2 |
| Απόσταση προβολής | ≥8m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 1800 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30-65°C |
| Μέση ισχύς | < 300W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
Η εξωτερική οθόνη ενοικίασης χρησιμοποιείται κυρίως για εξωτερικές εκδηλώσεις, σκηνικό φόντο ή άλλα είδη ζωντανών εκπομπών.
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός μας ενημερώνεται τακτικά.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να διατηρούμε ανταγωνιστικές τιμές, προωθώντας παράλληλα την τεχνική καινοτομία.
Διατηρούμε αυστηρά χρονοδιαγράμματα παράδοσης και μπορούμε να εφαρμόσουμε διαδικασίες έκτακτης ανάγκης για να διασφαλίσουμε την αδιάλειπτη προμήθεια προϊόντων.
Προπροωθητική διαβούλευση και υποστήριξη μετά την πώληση, συμπεριλαμβανομένης της παρακολούθησης των προϊόντων και της συνεχούς βελτίωσης των προϊόντων μας.