| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μοντέλο | Εσωτερικό SMD P4 |
| Ανάλυση/mm | 4 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 62500m² |
| Ανάλυση μονάδας | 64*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 160*160 |
| Απόσταση θέασης | 4-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα λευκής ισορροπίας | >8000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 80(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | Στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα (255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι) |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >500ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -15℃-50℃ |
| Μέγιστη ισχύς:/m² | <850w |
| Μέση ισχύς:/m² | <280w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Καλώδιο τροφοδοσίας εισόδου | AC110v έως 220v |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |