| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πιξέλες απόσταση | 4 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | Μικροοργανισμός |
| Υπουργείο | Σίδηρο ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Ταχύτητα ανανέωσης | 720HZ |
| Μέγεθος μονάδας | 320*160mm |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640*640mm/960*960mm |
| Ανάλυση ενότητας | 64*32/80*40 |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πιξελική πυκνότητα | 62500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | 4 - 300 μέτρα |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 1000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέγιστη ισχύς | < 750W/m2 |
| Μέση ισχύς | < 250W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |