| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/Εικόνα |
| Υλικό ντουλαπιού | Σιδήρου ή αλουμινίου χύτευσης |
| Συχνότητα καρέ | ≥ 60Hz |
| Μέσος όρος Καμία αποτυχία | ≥ 1000 ώρες |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 180 Hz |
| Μέγεθος ενότητας | 320 × 160 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960 × 960 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 32 × 16 |
| Στυλ ενότητας | 1/4 σάρωση |
| Τύπος χρώματος | Πραγματικό πλήρες χρώμα |
| Πιξέλες LED | SMD3535 |
| Ποσοστό επίλυσης | 32 × 16 |
| Κύκλος ελέγχου οδήγησης | MBI5024 |
| Δραστηριακή τάση | DC5V |
| Κατανάλωση ενέργειας | 200W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Υλικό | Σίδηρο/Αλουμίνιο χύτευσης |
| Μέγεθος | 960 × 960 χιλιοστά |
| Ποσοστό επίλυσης | 96 × 96 |
| Ποσότητα μονάδας | 4 × 6 |
| Σφιχτότητα | 10000 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥ 5000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 χιλιάδες. |
| Γωνίες θέασης | 110° οριζόντια / 50° κατακόρυφη |
| Κατηγορία προστασίας | IP65 (μέτωπο) / IP43 (πίσω) |
| Μέγιστη ισχύς/m2 | 600W |
| Συχνότητα ανανέωσης | ≥ 300 Hz/s |
| Γάση γκρι | 16,777, 216 χρώματα |
| ΜΤΠΔ | > 5000 ώρες |
| Ζωή | >100.000 ώρες |
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή οθονών LED, διατηρούμε συνεχή ποιότητα μέσω τακτικά ενημερωμένου εξοπλισμού και τυποποιημένης αρθρωτής παραγωγής.
Η μεγάλη μας παραγωγική ικανότητα και η επαγγελματική τεχνολογία μας επιτρέπουν να προσφέρουμε ανταγωνιστικές τιμές, διατηρώντας ταυτόχρονα υψηλά πρότυπα ποιότητας.
Εκπληρώνουμε τις δεσμεύσεις μας με αποτελεσματική εφοδιαστική και διαδικασίες απογραφής έκτακτης ανάγκης όταν χρειάζεται.
Προ πωλήσεων: παρέχουμε εμπειρογνώμονες συστάσεις προϊόντων με βάση τις απαιτήσεις σας.
Μετά την πώληση: Παρακολουθούμε τη χρήση του προϊόντος για να βελτιώνουμε συνεχώς τις προσφορές μας.
Διαθέσιμες επιλογές θήκης πτήσης και θήκης κουτί.