| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος pixel | 5mm |
| Μέγεθος μονάδας | 320mm*160mm |
| Εικονοστοιχεία πάνελ (κουκκίδες) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | 1Κόκκινο, 1Πράσινο, 1Μπλε |
| Κλίμακα χρωμάτων | 256-65536βαθμοί/16777216χρώματα |
| Πυκνότητα pixel | 40000 pixels/τετραγωνικό μέτρο |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160/120 μοίρες |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τετραγωνικό μέτρο |
| Απόσταση θέασης | 5-150m |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τετραγωνικό μέτρο |
| Καθαρό βάρος | 8kg/τεμ. |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -15°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%--90%RH |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα πλαισίου ανταλλαγής | >150 καρέ ανά δευτερόλεπτο |
| Συχνότητα καρέ ανανέωσης | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), μονή λειτουργία οπτικής ίνας: 20000m, πολλαπλή λειτουργία οπτικής ίνας: 500m-20km |
| Τροφοδοσία | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Λειτουργία οδήγησης | οδήγηση σταθερού ρεύματος |
| Λειτουργία εμφάνισης | VGA640X480--VGA1600X1024 |
| Προστασίες για εξωτερική οθόνη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM, S-Video; VGA;RGB; Composite Video; SDI |