| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | Χωρίς όριο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | Εξωτερικό SMD P6 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Απόφαση | 6 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πιξελική πυκνότητα | 62,500/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32×32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192×192 χιλιοστά |
| Απόσταση θέασης | ≥ 5m |
| Φωτεινότητα | > 1800cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (H/V) |
| Ποσοστό ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο: 1100W/m2, μέσο όρο: 280W/m2 |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |