| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 10 χιλιοστά |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD 3528 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο/κείμενο/εικόνα |
| Υπουργείο | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Συχνότητα καρέ | >= 60HZ |
| Σφιχτότητα σημείων | 10000 σημεία/τ.μ |
| Γωνία θέασης | H:160° V:140° |
| Απόφαση | 10 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος ενότητας | 320*160mm |
| Απόσταση θέασης | 12 έως 300 μέτρα |
| Φωτεινότητα | > 8000cd/m2 |
| Θέρμανση λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 300W/m2, μέγιστο: < 800W/m2 |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
Ιδρύθηκε το 2009, εξυπηρετούμε πελάτες σε περισσότερες από 50 χώρες παγκοσμίως.