| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Φορητή οθόνη LED P10 για φορτηγό, πλήρους χρώματος
* Εφαρμογές των προϊόντων μας
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικά γήπεδα, σχολεία, εκκλησίες
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί επιβατών.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Σόου-μπίζνες, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Περιγραφή προϊόντος
1. Ελαφρύ. Βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση & εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για ροές παραστάσεων.
2. Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται & αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4. Ανθρωποκεντρική διεπαφή λειτουργίας με ενδεικτικές λυχνίες βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα αποσφαλμάτωσης και καμία ζημιά στην κλίμακα του γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία αποσφαλμάτωσης
για ωραία εικόνα.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000m2 |
| Ανάλυση μονάδας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση θέασης | 10-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας |
Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Μέσος χρόνος Μεταξύ βλαβών | >500ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500c |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | <800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | <300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος τροφοδοσίας, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών βλαβών, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Καλώδιο τροφοδοσίας εισόδου | AC110v έως 220v |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
![]()
![]()
![]()
![]()
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία: Ξύλινη ή θήκη πτήσης για επιλογή.
Αποστολή: Αεροπορικώς, θαλάσσης, DHL και ούτω καθεξής.
Ε1. Πώς θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα που χρειάζομαι αν δεν υπάρχει τιμή στον ιστότοπο;
Μπορείτε να μας στείλετε το ερώτημά σας σχετικά με τα προϊόντα που χρειάζεστε, οι πωλήσεις μας θα σας απαντήσουν εντός 24 ωρών για να σας βοηθήσουν να κάνετε την παραγγελία.
Ε2. Πόσο καιρό θα μπορούσα να λάβω απάντηση στο ερώτημά μου;
Θα λάβετε απάντηση εντός 24 ωρών.
Ε3. Τι είδους εγγύηση προσφέρετε;
Διαφορετικό προϊόν προσφέρει διαφορετικό χρονικό διάστημα εγγύησης, αλλά όλα τα προϊόντα εδώ προσφέρουμε 1 έτος τουλάχιστον εγγύηση.
Ε4. Πώς είναι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα που είναι υπεύθυνη για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση, καθώς και μια γραμμή εξυπηρέτησης για τα παράπονα και τα σχόλιά σας. Προσφέρουμε επίσης 24ωρη online εξυπηρέτηση για να σας βοηθήσουμε να λύσετε προβλήματα.
Ε5. Τι είδους μεθόδους πληρωμής έχετε ως κατασκευαστής;
Δεχόμαστε T/T, Western Union, L/C και μετρητά ως όρους πληρωμής.
Ε6. Πόσο καιρό θα χρειαστεί για να παραδοθούν τα αγαθά;
Θα αρχίσουμε να προετοιμάζουμε τα αγαθά όταν λάβουμε την τραπεζική σας απόδειξη. Το πακέτο θα αποσταλεί σε 1-2 εργάσιμες ημέρες μετά την πληρωμή σας.
Ε7. Τι είδους συσκευασία προσφέρετε;
Κατά τη διαδικασία συσκευασίας, θα ληφθούν προληπτικά μέτρα από εμάς για να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά είναι σε καλή κατάσταση κατά την αποθήκευση και παράδοση.