| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Προδιαγραφές | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση θέασης | ≥10m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (οριζόντια και κάθετη) |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |