| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥10m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | > 5000 ώρες |
| Ζωή | 100,000 ώρες |