| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 111111/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 χιλιοστά |
| Απόσταση προβολής | ≥3m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3000 Hz |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30-65°C |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | < 300W/m2 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Πληροφοριακή κάρτα | Επιστολή αποστολής |
Διαθέσιμες είναι ξύλινες θήκες ή πακέτα θήκων πτήσης.
Οι ηλεκτρικές κορυφές μπορούν να ασκήσουν μεγαλύτερη πίεση στα ηλεκτρικά εξαρτήματα, γεγονός που θα μειώσει τη διάρκεια ζωής.
Η διάρκεια ζωής της οθόνης LED είναι πάνω από 100.000 ώρες, αλλά εξαρτάται από τις συνθήκες συντήρησης και χρήσης.η φωτεινότητα των λαμπτήρων LED είναι περίπου 50% της αρχικής φωτεινότητας ανάλογα με διάφορους παράγοντες που επηρεάζουν τη μακροζωία.
Παρασκευάζουμε LED οθόνες εσωτερικής διαφήμισης εδώ και πολλά χρόνια και παράγουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας σε ανταγωνιστικές τιμές.Οι διαδικασίες παραγωγής μας και ο έλεγχος ποιότητας εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση που υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας.