| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 2 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Πίτσα των pixel | 5 χιλιοστά |
|---|---|
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2727 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160 χιλιοστά |
| Φώτα LED | KingLight ή Nationstar |
| Ανάλυση ενότητας | 64x32 κουκίδες |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640x640 χιλιοστά |
|---|---|
| Υλικό ντουλαπιού | Υδραργυριστικό ντουλάπι από αλουμίνιο |
| Βάρος του ντουλαπιού | 9.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 σημεία/μ2 |
|---|---|
| Φωτεινότητα | ≥1200 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥ 120° V≥ 120° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 5 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 800W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 250 W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 65536 |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥500.000 ώρες |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Υπερθέρμανση/υπερχρέωση/αποσύνθεση/διαρροή ισχύος/προστασία από κεραυνό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +60°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βιντεοσύγχρονος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδίκτυο |