| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Προσωπική και οπίσθια πρόσβαση Εύκολη συντήρηση Πλήρης χρωματική οθόνη οθόνης οθόνης P4 LED
Παράμετρος μονάδας:
| Πίτσα των pixel | 4 χιλιοστά |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3 σε 1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 256x128 χιλιοστά |
| Ανάλυση ενότητας | 64*64 σημεία |
Παράμετρος ντουλάπις:
| Μέγεθος ντουλαπιού | 768x768 χιλιοστά |
| Υλικό ντουλαπιού | απλό σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι |
| Βάρος του ντουλαπιού | 12.5 κιλά |
| Προστασία εισόδου | Προσωρινή/πίσω θέση IP65/IP54 |
Παράμετρο ολόκληρης οθόνης
| Πιξελική πυκνότητα | 62500 σημεία/μ2 |
| Φωτεινότητα | ≥ 1500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | H≥140° V≥140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750W/m2 |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 300W/m2 |
| Δραστηριακή τάση | 110~220VAC±15% |
| Διασύνδεση | HUB75 |
| Χρώματα | 16.7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bit |
| Συχνότητα καρέ | >1000 πλαίσια |
| Ποσοστό ανανέωσης | >1920 Hz |
| ΜΤΠΔ | ≥100.000 ώρες |
| Εποχή ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
Παράμετρος συστήματος ελέγχου:
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | ΑΕ, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμίζεται από λογισμικό |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση με λογισμικό |
| Δρόμος ελέγχου | Ηλεκτρονικός υπολογιστής, βίντεο συγχρονισμένος, σε πραγματικό χρόνο, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, διαδικτύου κλπ. |
Χαρακτηριστικά οθόνης LED:
1. η φωτεινότητα είναι πολύ υψηλή: η φωτεινότητα της εξωτερικής οθόνης LED είναι ≥6000 cd/m2, η οποία είναι το μόνο μεγάλο τερματικό οθόνης που μπορεί να χρησιμοποιείται σε εξωτερικούς χώρους όλη την ημέρα·η φωτεινότητα της εσωτερικής οθόνης LED είναι ≥ 1200cd/sqm.
2. μεγάλη διάρκεια ζωής: Η διάρκεια ζωής των LED είναι έως 100.000 ώρες (δέκα χρόνια) ή περισσότερο, η παράμετρος αυτή αναφέρεται γενικά στη διάρκεια ζωής του σχεδιασμού.
3. η γωνία θέασης είναι μεγάλη: η εσωτερική γωνία θέασης μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 160 μοίρες, και η εξωτερική γωνία θέασης μπορεί να είναι μεγαλύτερη από 120 μοίρες.Το μέγεθος της γωνίας θέασης εξαρτάται από το σχήμα της διόδου εκπομπής φωτός LED.
4. η επιφάνεια της οθόνης μπορεί να είναι μικρότερη από ένα τετραγωνικό μέτρο, και τόσο μεγάλη όσο αρκετές εκατοντάδες, χιλιάδες τετραγωνικά μέτρα.
5. εύκολη διασύνδεση με τον υπολογιστή, υποστήριξη πλούσιου λογισμικού.
Φωτογραφία Υπουργικού Συμβουλίου![]()
![]()
![]()
Προφίλ εταιρείας
Το Shenzhen SCXK Electronic Co., Ltd ιδρύθηκε το 2009 και έχει το νέο εργοστάσιο, περίπου 100 υπαλλήλους.και χωριστά ικανότητα σχεδιασμούΤο προϊόν μας περιλάμβανε κυρίως LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εξωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED εσωτερική πλήρη χρωματική οθόνη, LED ασύρματη οθόνη USB αυτοκινήτου, οθόνη αφίσας, διαφανή οθόνη κλπ.Μπορεί να χρησιμοποιηθεί στο εμπορικό κέντρο., τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί και ούτω καθεξής.Όποτε και όπου κι αν είμαστε, πάντα παίρνουμε την αρχή που είναι: επαγγελματική κάνει καλή ποιότητα, καλή τιμή προϊόν αγοράς στην τιμή προϊόν αγοράς για να παρέχει τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες για τους πελάτες μας.![]()
Πιστοποιητικό![]()
Συσκευή και αποστολή
Συσκευή:
1. ξύλινη συσκευασία θήκης για σιδερωμένο ατσάλινο ντουλάπι.
2. συσκευασία θήκης πτήσης για ντουλάπι χύτευσης αλουμινίου.
Παράδοση: Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.![]()
![]()
Η Υπηρεσία μας
Εγγύηση
1Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις ενότητες, τα ανταλλακτικά για δύο χρόνια.
2Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση τεχνολογίας, η οποία περιλαμβάνει εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4Μετά την πώληση, αν έχετε κάποιο πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω e-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως.
Όταν το πάρουμε και σας προσφέρουμε μια καλή λύση για να λύσουμε το πρόβλημα.
5Μπορούμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για σας μέχρι να ανακάμψει καλά με τηλεχειρισμό!
Εγκατάσταση
1Μπορούμε να βοηθήσουμε την εκπαίδευση και την τεχνική υποστήριξη για τον πελάτη στο εργοστάσιο, αν ο πελάτης το απαιτήσει.
2Μπορούμε να στείλουμε τον μηχανικό μας να σας καθοδηγήσει στην εγκατάσταση αλλά το σχετικό κόστος θα πρέπει να καταβληθεί από την αξιότιμη εταιρεία σας.
3Οι τεχνικοί μας θα σας προσφέρουν σχέδιο CAD για να σας δείξουν πώς να εγκαταστήσετε τη οθόνη LED σωστά και γρήγορα, φυσικά, αν χρειαστείτε.