| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | SMD P6 |
| MOQ: | διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Διαφημιστική οθόνη υψηλής ανάλυσης με σταθερή απόδοση, ευρεία εφαρμογή και εξαιρετική σχέση απόδοσης / τιμής.
| Πιξέλες πυκνότητα | 62,500 pixel/m2 |
|---|---|
| Πιξέλες | 6 χιλιοστά |
| Μέγεθος ενότητας | 128x128 χιλιοστά |
| Φωτεινότητα | > 1800cd/m2 |
| Απόσταση θέασης | ≥4m |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 1200 Hz |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος: < 280W/m2, μέγιστο: < 1100W/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Εποχή ζωής | 100,000 ώρες |
Ιδανικό για διαφημίσεις, πολυμερείς οθόνες, στάδια, σκηνές, εκθέσεις ενοικίασης και οδηγίες μεταφοράς.
Διατίθεται σε θήκες πτήσης, ξύλινες θήκες ή χαρτόνια.