| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | 1sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Παράμετροι προϊόντος
| Προδιαγραφές | |
| Είδος | P3 |
| Pixel Pitch | 3 χλστ |
| Διαμόρφωση pixel | 3 σε 1 (1R1σολ1σι) |
| Μέγεθος μονάδας (MM) | 192x192mm |
| Ανάλυση ενότητας (κουκκίδες) | 64*64 |
| Βάρος μονάδας (Kg) | 0,36 |
| Λειτουργία LED πακέτου | SMD2121 |
| Μέγιστη ισχύς (Watt) | 21 |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων (Dots/SQM) | 111.111 |
| Μέθοδος Οδήγησης | Οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| Μέθοδος σάρωσης (σάρωση) | 1/32 |
| Τρόπος διεπαφής | HUB 75 |
| Φωτεινότητα (CD/SQM) | ≥ 1200 |
| Πρότυπο ασφαλείας | CCC, FCC, ROHS, TUV, CE, ETL, UL, BIS..... |
|
Προδιαγραφές ντουλαπιού μονάδας |
|
| Μέγεθος ντουλαπιού (MM) | 576x576mm |
| Σύνθεση ντουλαπιών (PCS) | 8 |
| Λειτουργία τροφοδοσίας (ανά ντουλάπι) | 5V60A |
| Ανάλυση υπουργικού συμβουλίου (κουκκίδες) | 128x128 |
| Βέλτιστη απόσταση προβολής (M) | 3-300 |
| Βέλτιστη γωνία θέασης | Οριζόντια γωνία: 160 μοίρες; Κατακόρυφη γωνία: 140 μοίρες |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | Αποθήκευση: -40 μοίρες ~ +85 μοίρες. Εργασία: -20 μοίρες ~ +60 μοίρες |
| Σχετική Υγρασία | 10% ~ 95% |
|
Προδιαγραφές τροφοδοτικού |
|
| Τάση λειτουργίας | AC:100V~120V AC:220~240V |
| Μέση ισχύς (W/SQM) | 150-350 |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας (W/SQM) | ≤ 800 |
| Ρεύμα | ≤ 20mA (μονό LED) |
|
Προδιαγραφές Συστήματος Ελέγχου |
|
| Ηλεκτρονικός υπολογιστής | Pentium4 ή πάνω από P4 ή παραπάνω |
| Λειτουργικό Σύστημα | Win7-11/2000/NT/XP |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός με υπολογιστή |
|
Προδιαγραφές βασικών τεχνικών παραμέτρων |
|
| Συσκευή οδήγησης | Οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥ 1900-3840Hz |
| Γκρι/Χρώμα | RGB κάθε κατηγορίας 256, μπορεί να εμφανίσει 16,7 χρώματα |
| Διάρκεια ζωής | ≥ 100000 ώρες |
| Διακόπτης τροφοδοσίας | Αυτόματος διακόπτης RGX |
| Λειτουργία εμφάνισης | 2048*10241024*7681280*960 χλστ |
| Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με τις πωλήσεις μας. | |
Η περίπτωσή μας
![]()
![]()
![]()
Πιστοποιητικό
![]()
Το Everyinled έχει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, συμπεριλαμβανομένης της υπηρεσίας προπώλησης, της υπηρεσίας εντός της πώλησης και της εξυπηρέτησης μετά την πώληση. Για να παρέχουμε υπηρεσίες υψηλής ποιότητας στους πελάτες μας, εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώνουμε Τμήμα Υποστήριξης Τεχνολογίας με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικών. Για οποιοδήποτε πρόβλημα μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή θέλετε.
Υπηρεσία προπώλησης:
1. Απαντήστε στις ερωτήσεις σε 24 ώρες.
2. Έρευνα αγοράς και πρόβλεψη για τον πελάτη.
3. Παρέχετε μοναδικές και επαγγελματικές λύσεις με βάση τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Φύλλο δεδομένων και προσφορά δειγμάτων.
5. Άλλες υπηρεσίες, όπως ειδικός σχεδιασμός συσκευασίας, επίσκεψη στο εργοστάσιο και ούτω καθεξής.
Υπηρεσία εντός πώλησης:
1. Αναφορά παρακολούθησης κατά την παραγωγή.
2. Έκθεση δοκιμής ποιότητας για κάθε παραγγελία.
3. Φωτογραφίες και βίντεο σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη.
4. Δωρεάν ανταλλακτικά.
Εξυπηρέτηση μετά την πώληση:
1. Δια βίου δωρεάν συντήρηση και αναβάθμιση.
2. Η περίοδος απάντησης σε καταγγελία δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες. καθοδήγηση συντήρησης και λύση προβλημάτων που παρέχονται σε 48 ώρες.
3. Έκθεση παρακολούθησης ικανοποίησης πελατών.
4. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5. Πλήρες σύνολο εγγράφων δωρεάν, το οποίο περιλαμβάνει οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εγχειρίδιο εύκολης συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής.
6. Ειδική υπηρεσία για μεγάλο έργο, όπως γήπεδο, εκθέσεις, πλατείες και ούτω καθεξής.