| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 3sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Εξαιρετικά λεπτή οθόνη LED P10 για ρυμουλκούμενα, σταθερή ή ενοικιαζόμενη για διαφήμιση 1R1G1B
Προσέγγιση Στρατηγικού Συνεργάτη:
1. Διασφαλίζουμε ότι κερδίζετε χρήματα.
2. Δεν πουλάμε κοντά σας.
3. Ανάλυση + Αξιοπιστία + Λογικό Κόστος = Έσοδα
* Η Αποστολή μας:
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, μάρκετινγκ και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στο να βοηθούμε
άλλες εταιρείες να επιτύχουν και να αναπτυχθούν.
* Περιγραφή προϊόντος
1. Ελαφρύ. Βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση & εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για ροή
παραστάσεις.
2. Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται & αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4. Ανθρωποκεντρική διεπαφή λειτουργίας με ενδεικτικές λυχνίες βλάβης, εύκολη στη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα αποσφαλμάτωσης και καμία ζημιά στην κλίμακα του γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία αποσφαλμάτωσης
για ωραία εικόνα.
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικά γυμναστήρια, γήπεδα, παιδικές χαρές, σχολικές εκκλησίες
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και τερματικοί σταθμοί επιβατών σιδηροδρόμων.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Εμφανίσεις, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
* Τεχνική Προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000m2 |
| Ανάλυση μονάδας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση θέασης | 10-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας |
Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Σημείο εκτός ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Μέσος χρόνος Μεταξύ Βλάβης | >500ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500c |
| Μέγιστη ισχύς :/m2 | -<800w |
| Μέση ισχύς :/m2 | <300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Καλώδιο τροφοδοσίας εισόδου | AC110v έως 220v |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | Εγγύηση ποιότητας 2 ετών, υποστήριξη ανταλλακτικών 10 ετών |
Τρόπος εγκατάστασης
![]()
Η ομάδα μας θα είναι για πάντα εδώ για να σας προσφέρει πλήρη υποστήριξη !!!