| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | sqm 6 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
SMD 3535 P10 Εξωτερική πλήρης χρώσης υδροστεγή οθόνη LED Πίνακα Super Clear Vision
Τι μπορούμε να σας φέρουμε;
1Θα εξασφαλίσουμε ότι θα βγάλεις λεφτά.
2Δεν πουλάμε γύρω σου.
3. Αποκατάσταση+Αξιόπιστη+Θεμιτό κόστος=έσοδα
* Αιτήσειςf Εικονική οθόνη LED SMD
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
![]()
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 12 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας -20°C-50 βαθμοί. |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | 600w |
| Μέση ισχύς:/m2 | 200w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
![]()
* Τα πλεονεκτήματά μας
1) Ενσωμάτωση της βιομηχανικής αλυσίδας
2) Προηγμένη τεχνολογία
3)Μεγάλη, τυποποιημένη παραγωγή
4) Προσαρμοσμένο σχέδιο
5)Ελέγχος του κόστους
6)Προσόντα
7) Περισσότερη από 10 χρόνια σχεδιασμού και κατασκευής πλήρους έγχρωμης οθόνης εμπειρία
8)Κλασικά έργα σε όλο τον κόσμο που θα δοκιμαστούν στο χρόνο
Η Αγορά μας
Σε όλο τον κόσμο
Κύρια αγορά: Ευρώπη, ΗΠΑ, Μέση Ανατολή
Μεταφορά και συσκευασία
![]()