| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Βήμα pixel | 6mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος LED | SMD2727 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Κείμενο/Εικόνα |
| Ντουλάπι | Ατσάλι ή Αλουμίνιο για Επιλογές |
| Μέση Αριθμός Αστοχιών | >=1000 ώρες |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920HZ |
| Μάρκα τσιπ | Epistar led |
| IC | MBI 5024 IC |
| Πυκνότητα | 27778 κουκκίδες/m² |
Η SCX Outdoor Full Color P6 Advertising Mobile LED Display Screen προσφέρει οπτικά υψηλής ανάλυσης για ανώτερες εφαρμογές εξωτερικής διαφήμισης. Ιδανικό για τράπεζες, σκηνές, προωθήσεις, εκθέσεις, αυτοκινητόδρομους, σταθμούς, στάδια και άλλους εξωτερικούς χώρους.
Η P6 SMD Outdoor LED Billboard διαθέτει ειδικό αδιάβροχο σχεδιασμό με βαθμολογία IP65, παρέχοντας εξαιρετική προστασία από νερό και σκόνη σε εξωτερικά περιβάλλοντα.
Εξοπλισμένο με τροφοδοτικά γνωστών εμπορικών σημάτων με αναλογία ηλεκτρο-οπτικής μετατροπής έως και 82%, εξασφαλίζοντας χαμηλή διάχυση θερμότητας και εκτεταμένη διάρκεια ζωής σε σύγκριση με τα τυπικά τροφοδοτικά.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 62500/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση θέασης | ≥5m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1800cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια & κάθετα |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | <280W> |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Διαθέσιμο σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη καθ' όλη τη διάρκεια της αγοραστικής σας εμπειρίας και μετά!