| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, T/T, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Βήμα pixel | 8mm |
| Τύπος LED | SMD3535 |
| Σύνθεση pixel | 1R1G1B |
| Μέθοδος σάρωσης | 1/4 |
| Φωτεινότητα οθόνης | >5000nits (ρυθμιζόμενη) |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280W/τ.μ. |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 850W/τ.μ. |
| Ανάλυση μονάδας | 32 κουκκίδες × 16 κουκκίδες |
| Μέγεθος μονάδας | 256mm × 128mm |
| Πυκνότητα pixel | 15625 κουκκίδες/τ.μ. |
| Απόσταση θέασης | 5-150m |
| Οπτικό εύρος | >8m |
| Βαθμός γκρι | ≥10 BIT |
| Θερμοκρασία χρώματος | 11000±500K |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια: 105° κάθετα: 50° |
| Διάρκεια ζωής | >50.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C έως +50°C |