| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixels/m² | 10000m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32×16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320×160 |
| Απόσταση θέασης | 10-300m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/m² |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Διάρκεια ζωής | >100.000 ώρες |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |