| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
SMD3535 Πλήρες χρώμα P8 LED οθόνη Εμπορική διαφήμιση LED πινακίδες
Π8 Χαρακτηριστικά διαφημιστικών οθονών LED
1) Αξιόπιστη ποιότητα, προηγμένη και ώριμη τεχνολογία, σύμφωνα με τα βιομηχανικά πρότυπα και την τάση ανάπτυξης της τεχνολογίας.
2) Καλή εκπομπή θερμότητας, ανθεκτική στο νερό και σταθερή απόδοση.
3) Η οπτικοακουστική διεπαφή του συστήματος μπορεί να προσφέρει ζωντανή, πλήρη και υψηλής ποιότητας οθόνη LED στο σήμα τηλεοπτικής εκπομπής.
4) Υψηλή ανάλυση και ευκρίνεια εικόνας οθόνης, καθαρή εικόνα οθόνης χωρίς φλας.
5) Υποστηρίζει είσοδο βίντεο και ραδιοσυχνοτήτων, ειδική δομή μπορεί να συναρμολογηθεί ελεύθερα.
Η εγγύηση των διαφημιστικών οθονών LED P8
1Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις ενότητες, τα ανταλλακτικά για δύο χρόνια.
2Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση τεχνολογίας, η οποία περιλαμβάνει εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4Μετά την πώληση, αν έχετε κάποιο πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω e-mail, θα σας απαντήσουμε αμέσως όταν το πάρουμε και θα σας προσφέρουμε μια καλή λύση για την επίλυση του προβλήματος.
5Μπορούμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για σας μέχρι να ανακάμψει καλά με τηλεχειρισμό!
Σύντομη εισαγωγή της εταιρείας μας
1)SCXKΕιδικευόμαστε στο πεδίο των LED από το 2005. Είμαστε ένας κορυφαίος κατασκευαστής και προμηθευτής τεχνικών λύσεων πλήρους χρώματος εσωτερικής και εξωτερικής οθόνης LED, ενοικίασης οθόνης LED,Ηλεκτρονικές συσκευές"Περιφέρεια Guangdong, Κίνα.
2) Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα και μια σειρά από εξοπλισμό.Επίσης στη δική μας χώρα μπορείτε να βρείτε τα πολλά σημεία εφαρμογήςΌπως σταθμός, αεροδρόμιο, εκκλησία, εμπορικό κέντρο, εμπορικό κέντρο, συναυλία και ούτω καθεξής.
3) Από το σταθμό μέχρι τον τηλεοπτικό σταθμό, τα συνέδρια και τις εκδηλώσεις, η SCXK Electronics παρέχει ένα ευρύ φάσμα ελκυστικών και εξοικονόμησης ενέργειας λύσεων οθόνης LED σε βιομηχανικές,εμπορικές και κυβερνητικές αγορές σε όλο τον κόσμο.
Π8 Διαφημιστικές οθόνες LEDΤεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P8 | |
| Ανάλυση/mm | 8 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 15625m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 40*20 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 8 έως 300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 5000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/8 σάρωση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 800w |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 300w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
![]()
![]()
![]()
Εργαστηριακό σόου
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Γενικές ερωτήσεις
Ε1:Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο χρόνο χρειάζεται για να φτάσουν;
Απ: Συνήθως αποστέλλουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως διαρκεί 3-5 ημέρες για να φτάσει.
Ε2: Πώς προχωράω σε παραγγελία για οθόνη LED;
Α: Πρώτα, ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας.
Δεύτερον, αναφέρουμε σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον, ο πελάτης επιβεβαιώνει τα δείγματα και τοποθετεί κατάθεση για επίσημη παραγγελία.
Τέταρτον, κανονίζουμε την παραγωγή.
Ε3: Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο προϊόν οθόνης LED;
Απ: Ναι. Παρακαλούμε ενημερώστε μας επίσημα πριν από την παραγωγή μας και επιβεβαιώστε το σχέδιο πρώτα με βάση το δείγμα μας.
Ε4: Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε 1-2 χρόνια εγγύηση στα προϊόντα μας.