| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 2 SQM |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 4500 τ.μ. ανά μήνα |
P10 Εξωτερική Αδιάβροχη Έγχρωμη Οθόνη LED Υψηλής Φωτεινότητας για Διαφήμιση
* Η Αποστολή μας:
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, marketing και καινοτόμων λύσεων, αφοσιωμένοι στο να βοηθούμε άλλες εταιρείες να επιτύχουν και να αναπτυχθούν.
| Πληροφορίες Ρύθμισης | |
| Όνομα Προϊόντος | P10 Εξωτερική Σταθερή Οθόνη LED |
| Pixel Pitch | 10mm |
| Μέγεθος Καλωδίου | 960×960mm |
| Υψηλή φωτεινότητα | 5500nits |
| Βάρος Καλωδίου | 30kg |
| Τάση Εισόδου | AC110-220V±10%, 50/60Hz |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/4 Scan |
| Πιστοποιητικό | CE, ROHS, FCC, ISO9001, TUV |
![]()
Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές οθόνες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικά γήπεδα, παιδικές χαρές, σχολικές εκκλησίες
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί επιβατών.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Show-business, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
![]()
* Τεχνική Προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση Pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel/pixels/m² | 10000mΤεχνολογία αυτοελέγχου |
| Ανάλυση Μονάδας | 32*16 |
| Μέγεθος Μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση Θέασης | 10-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος μεμονωμένου σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/m² |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120(μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60(μοίρες) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | στατική οδήγηση |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Συγχρονισμός υπολογιστή |
| Εύρος ρύθμισης φωτεινότητας |
Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. Χωρίς απώλεια γκρι |
| Εκτός σημείου ελέγχου | <1> |
| Ώρες λειτουργίας | >72ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ βλαβών | >500ώρες |
| Διάρκεια ζωής | >100000ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -20℃-50℃ |
| Μέγιστη ισχύς: /m²Τεχνολογία αυτοελέγχου | Μέση ισχύς: /m² |
| <300wΤεχνολογία αυτοελέγχου | Αυτοέλεγχος σημείου LED, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, παρακολούθηση θερμοκρασίας (απαιτείται προσαρμογή) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη επίβλεψη και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαιτείται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Καλώδιο τροφοδοσίας εισόδου | AC110v έως 220v |
| Είσοδος σήματος | DVI |
| Εγγύηση | 2 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 10 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
| * Διαδικασία Παραγωγής: | 1) Εισερχόμενος Έλεγχος→2) SMD→3) Plug-in |
→4) Κόλληση Κύματος→5) Μετά τη Συγκόλληση→6) Δοκιμή
→7) Ημιτελής Γήρανση→8) Συναρμολόγηση Μονάδας
→9) Κόλληση→10) Τελική Γήρανση→11) Ανίχνευση Τελικών Αποθεμάτων
* Συσκευασία και Αποστολή
Διατίθεται συσκευασία σε ξύλινη θήκη ή θήκη πτήσης.
Αποστολή δια θαλάσσης, αέρος ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.
* Η Υπηρεσία μας:
Υποστήριξη προ-πωλήσεων
![]()
1. Προσφέραμε τεχνικές συμβουλές στους πελάτες μας πριν αγοράσουν τα προϊόντα μας.
2. Βοηθήσαμε τους πελάτες να επιλέξουν κατάλληλα προϊόντα εντός προϋπολογισμού με το μέγιστο οικονομικό όφελος.
3. Σχεδιάσαμε τη δομή του πλαισίου για την εγκατάσταση των προϊόντων LED μας με τεχνικό σχέδιο.
4. Προσφέραμε προσαρμογή λογισμικού για τη συγκεκριμένη χρήση των πελατών μας.
Υπηρεσία μετά την πώληση
1. Υποσχόμαστε στους πελάτες μας 3 χρόνια υπηρεσίας εγγύησης!
2. Παρέχουμε δωρεάν υπηρεσίες συντήρησης, συμπεριλαμβανομένης της απομακρυσμένης διαμόρφωσης, της τεχνικής συμβουλευτικής και της επίλυσης προβλημάτων για τους πελάτες μας.
3. Υποσχόμαστε υπηρεσία παρακολούθησης διάρκειας ζωής για όλο τον εξοπλισμό που παρέχεται από την εταιρεία μας. Αυτά περιλαμβάνουν τη συνεχή βελτίωση των λειτουργιών του συστήματος και την αναβάθμιση του λογισμικού του συστήματος.
4. Προσφέραμε εκπαίδευση στους πελάτες μας, η οποία περιλαμβάνει τη λειτουργία και τη συντήρηση των προϊόντων μας.
* Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνεχής Ποιότητα
Με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την τηρήσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάλειπτη προμήθεια των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.
* Το Έργο μας
![]()