| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π1.25 |
| MOQ: | 1 τ.μ. είναι διαθέσιμα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T / T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τμ το μήνα |
Περιγραφή προϊόντος
Παράμετρος μονάδας:
| Στοιχείο | Παράμετρος προδιαγραφών |
| Πάχος pixel, Ρυθμός ανάλυσης, μέγεθος | 10mm, 32*16 , 320*160 |
| Χρώμα pixel, LED pixel | 1R1G1B, 3mm DIP3535 |
| Τάση λειτουργίας, Ισχύς μονάδας | DC5V,40W |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 |
Παράμετρος ντουλαπιού:
| Στοιχείο | Παράμετρος προδιαγραφών |
| Υλικό, Βάρος ντουλαπιού (kg/ντουλάπι) | γαλβανισμένος χάλυβας,45kg/ντουλάπι (περιλαμβάνει 8 μονάδες σε ένα ντουλάπι) |
| Μέγεθος, Ανάλυση ντουλαπιού | 960mm*960mm ,320*160 |
| Πυκνότητα | 10000 |
| Ισορροπία λευκού , Θερμοκρασία χρώματος | 2200cd/m2,8000K |
| γωνία θέασης, Μη-επιπεδότητα, Απόσταση μονάδας | Οριζόντια:120°; Κάθετα:120°,<0.2 mm, <0.2 mm |
| Μέγιστη ισχύς, Μέση ισχύς | 800W/m2,300W/m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας, Βαθμός προστασίας | -40℃ - +60℃, Μπροστά/Πίσω:IP65/IP43 |
| Ρυθμός καρέ, Ρυθμός ανανέωσης, Βαθμός γκρι | 100Hz,300Hz,12bit |
Συσκευασία & Αποστολή
Συσκευασία:
1:Θήκη πτήσης (3 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό βάρος:150KG
Μέγεθος:1010mm*560mm*1175mm
2:Ξύλινη θήκη (3 ντουλάπια σε μία θήκη)
Μεικτό βάρος:180KG
Μέγεθος:1120mm*585mm*930mm![]()
Οδηγοί αγοράς
Για να σας προσφέρουμε μια κατάλληλη λύση, ακολουθήστε τους παρακάτω οδηγούς:
1, εφέ αστεριού ή εφέ βίντεο που χρειάζεστε.
2,Διαστάσεις (Πλάτος και Ύψος)
3,Τοποθεσία εγκατάστασης. (η εικόνα είναι καλύτερη)
4,Σκοπός. (τι πρόκειται να κάνετε με την οθόνη LED)
Υπηρεσία μετά την πώληση
1. Εγγύηση ενός έτους, δωρεάν συντήρηση εφ' όρου ζωής.
2. Περίοδος απόκρισης παραπόνων όχι μεγαλύτερη από 24 ώρες. καθοδήγηση συντήρησης και επίλυση προβλημάτων παρέχονται σε 48 ώρες.
3. Αναφορά παρακολούθησης ικανοποίησης πελατών.
4. Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικών.
5. Πλήρες σετ εγγράφων δωρεάν, τα οποία περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εγχειρίδιο εύκολης συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6. Ειδική υπηρεσία για μεγάλα έργα, όπως στάδια, εκθέσεις, πλατείες και ούτω καθεξής.
Πληροφορίες εταιρείας
Η Shenzhen SCXK Electronics Co.,Ltd διαθέτει το τυπικό νέο εργοστάσιο και περίπου 100 υπαλλήλους.
Έχουμε εξαιρετικό τμήμα R&D και προσωπικό μετά την πώληση, και ξεχωριστή ικανότητα σχεδιασμού.
Το προϊόν μας περιλαμβάνει κυρίως μονόχρωμη/διπλόχρωμη οθόνη LED, εσωτερική έγχρωμη οθόνη LED. εξωτερική έγχρωμη οθόνη LED, οθόνη LED για αυτοκίνητα χωρίς καλώδιο κ.λπ. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εμπορικά κέντρα, τράπεζες, στάσεις λεωφορείων, σιδηροδρομικούς σταθμούς, κέντρα πόλεων, αεροδρόμια, σχολεία, εργοστάσια, λεωφορεία, ταξί και ούτω καθεξής.
Προσαρμόζουμε πολλές μεθόδους και πολύ καλή εξυπηρέτηση μετά την πώληση για να πουλήσουμε τα προϊόντα μας σε όλο τον κόσμο.
Όποτε και όπου κι αν βρισκόμαστε, ακολουθούμε πάντα την αρχή: η επαγγελματική ποιότητα παράγει καλά προϊόντα σε καλή τιμή για να παρέχουμε τέλεια προϊόντα και υπηρεσίες στους πελάτες μας.
Πιστοποιήσεις:
Συχνές ερωτήσεις
1.Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Περιοχή Longhua.
2.Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T/T, Western Union, MoneyGram κ.λπ.
3.Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευασία σε θήκη πτήσης
2.Συσκευασία σε ξύλινη θήκη
3. 36 τεμάχια σε μία θήκη συσκευασίας
4.Προσαρμοσμένη συσκευασία
4.Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α: Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS.
5.Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, ο χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν δια θαλάσσης, αεροπορικώς και με express.
δια θαλάσσης: 20-40 ημέρες. αεροπορικώς: 5-10 ημέρες. με express: 3-6 ημέρες