| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Βίντεο LED Πινακίδες Πλήρης χρώσης LED οθόνη οθόνης 10mm Pixels IP65 3 χρόνια εγγύηση
* Τεχνική προδιαγραφή
| Εξωτερικό SMD P10 | |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 10000 μέτρα2 |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320*160 |
| Απόσταση προβολής | 10-300 μέτρα |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 6000cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 16bit |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | στατική πίεση |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας |
Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, συνεχής ρύθμιση χωρίς βήματα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | > 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | > 500 ώρες |
| διάρκεια ζωής | >100000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -200c-500γ |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 600w |
| Μέση ισχύς: /m2 | < 200w |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνίας, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές (απαίτηση προσαρμογής) |
| Περιβάλλον λογισμικού | Windows 1999, Windows |
| Δικτυωτικό καλώδιο | AC110v έως 220v |
| Εισαγωγή σήματος | ΔΙΒΙ |
| Εγγύηση | 3 χρόνια εγγύηση ποιότητας, 7 χρόνια υποστήριξη ανταλλακτικών |
*Η Αποστολή μας
Να είμαστε ο κορυφαίος πάροχος δημιουργικών, εμπορικών και καινοτόμων λύσεων, αφιερωμένων στη βοήθεια άλλων εταιρειών να πετύχουν και να αναπτυχθούν.
*Περιγραφή του προϊόντος
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3. Συνδέεται σωστά, εγκαθίσταται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
* Διαδικασία παραγωγής
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά τη συγκόλληση→6) Δοκιμές→7) Ημιτελή γήρανση→8)Συναρμολόγηση μονάδας→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
![]()
* Συσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
![]()
Κεφάλαιο:
![]()