| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 5 τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Πιξέλες | 2.5mm |
| Χρώμα τσιπ σωλήνα | Πλήρες χρώμα |
| Τύπος Led | SMD 3528 |
| Δραστηριότητα εμφάνισης | Βίντεο |
| Αδιάβροχο | IP65 |
| Υπουργείο | Χάλυβα ή αλουμίνιο για επιλογές |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2.5 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 160000/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 160x160 |
| Απόσταση προβολής | ≥1m |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | 1000 cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120° |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60° |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας λειτουργίας | -20-45°C |
| Εσωτερική οθόνη LED | Εξωτερική οθόνη LED |
|---|---|
| Π2, Π2.5Π3, Π3.91, P4, P4.81, P5, P6, P6.67, P10 | Π3, Π3.91, P4, P4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20 |