| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 7 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Χαρακτηριστικό | Τιμή |
|---|---|
| Pixels | 6mm |
| Τσιπ LED | Epistar |
| Τύπος LED | SMD 3535/2727 |
| Μέγεθος καμπίνας | 960*960mm |
| Επίπεδο αδιαβροχοποίησης | IP65 |
| Καμπίνα | Σίδηρος ή χυτό αλουμίνιο |
| Ρυθμός ανανέωσης | >=1920Hz |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
Nationstar LED Display Outdoor LED Billboard P6 Advertising LED Sign With CE Certifications
| Ανάλυση | 6mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel | 27778/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας | 192*192mm |
| Απόσταση θέασης | 12-300m |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | Διαθέσιμη |
| Ρύθμιση χρώματος | Διαθέσιμη |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετα |
| Επεξεργασία σήματος | 10 ή 16bit |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα |
| Συχνότητα ανανέωσης | 3000Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 800W/m², Μέσο 300W/m² |
| Διάρκεια ζωής | >100.000 ώρες |
Διατίθεται σε ξύλινες θήκες ή θήκες πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, συμπεριλαμβανομένης της θαλάσσιας, αεροπορικής ή DHL express.