| Επωνυμία: | SCXk |
| Αριθμός μοντέλου: | SCXK- P6 |
| MOQ: | 2sqm |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | D/P, Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm το μήνα |
Περιγραφή παραγωγής οθόνης επίδειξης διαφήμισης των υπαίθριων πλήρων οδηγήσεων χρώματος υψηλού ψηφίσματος P8 SMD κατασκευαστών 1R1G1B:
♦ Προδιαγραφές
1 SMD 3535 οδήγησε την επίδειξη
2 το βραδυνό αναζωογονεί το ποσοστό
3 ενέργεια βραδυνού - σύστημα αποταμίευσης
4 υψηλή φωτεινότητα
| Υπαίθρια p6 πλήρης αδιάβροχη επίδειξη χρώματος | |
| Αριθμός μερών. | P6 |
| Μέγεθος ενότητας | 192*192mm |
| Ψήφισμα ενότητας | 32*32 |
| Ενθυλάκωση οδηγήσεων | 1R1G1B |
| Πυκνότητα εικονοκυττάρου | 27778dots/sqm |
| Μέγεθος γραφείου | 960*768mm |
| Πίσσα εικονοκυττάρου | 6mm |
| Μέγεθος οδηγήσεων | SMD 3535 |
| Οδηγώντας τρόπος | 1/8 |
| Φωτεινότητα | 8000cd |
| Αντίθεση | ≥3000: 1 |
| Χρώμα επίδειξης | 1.07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία άποψης | 120° βαθμός οριζόντιος & 60° βαθμός Vertical110 |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Δύναμη λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Ανώτατη κατανάλωση ισχύος | 750 W |
| Μέση κατανάλωση ισχύος | 280 W |
| Συχνότητα αναπροσαρμογών πλαισίων | 100hz |
| Η οθόνη αναζωογονεί τη συχνότητα | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (- 0.5-5.0) |
| Λειτουργούντα Temp | - 10° — βαθμός +55° Κέλσιος |
| Λειτουργούσα υγρασία | 10 - 90% RH |
| Λειτουργούσα ζωή | 100,000 ώρες |
| MTBF | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Εκτός ελέγχου ποσοστό εικονοκυττάρου | 0.01% |
| Υποστήριξη σημάτων εισαγωγής | Σύνθετος, s-τηλεοπτικός, συστατικό, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E: 100m Πολλαπλού τρόπου ίνα: 500m Single-mode ίνα: 10km |
| Τρόπος VGA υποστήριξης | 800 X 600, 1024 X 768, 1280 X 1024, 1600 X 1200 |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο από το σημείο, ενότητα από την ενότητα, γραφείο από το γραφείο |
| Τρόπος ελέγχου | Σύγχρονη επίδειξη με το PC ελέγχου από DVI |