| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P10 |
| MOQ: | 3 τεμάχια |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
5 χρόνια εγγύηση. Ακόμη και μετά την περίοδο εγγύησης, συνεχίζουμε να παρέχουμε υποστήριξη και υπηρεσίες για τους πελάτες. Εντός της περιόδου εγγύησης, εάν χρησιμοποιηθεί σύμφωνα με τις οδηγίες, οποιαδήποτε δυσλειτουργία ή ζημιά του προϊόντος θα επισκευαστεί ή θα αντικατασταθεί χωρίς κόστος.
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρεια |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 3535 |
| Ανάλυση/mm | 10 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel | 10000/m² |
| Ανάλυση μονάδας | 32x16 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Απόσταση θέασης | ≥10m |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >5000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Γωνία θέασης | 120° (Ο) x 120° (Κ) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
| Βαθμός προστασίας | IP65 |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
Η ομάδα μας παρέχει ολοκληρωμένη υποστήριξη για όλες τις ανάγκες σας σε οθόνες LED!