| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | P2.5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. είναι διαθέσιμα |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
2020 Hot Sale Εσωτερική Αδιάβροχη 1R1G1B Οθόνη LED SMD GOB με Ρυθμό Ανανέωσης άνω των 3840hz, Αντικρουστική, Αντι-UV Οθόνη Βίντεο LED
Χαρακτηριστικά Οθόνης LED GOB
1. Ελαφρύ, εύκολη μεταφορά και εγκατάσταση, εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για κινητές οθόνες.
2. Όμορφη εμφάνιση και απλή δομή.
3. Σωστή σύνδεση, εγκατάσταση και αποσυναρμολόγηση από ένα άτομο, χωρίς εργαλεία.
4. Ανθρωποκεντρική διεπαφή λειτουργίας, ενδεικτική λυχνία βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα κατά την αποσφαλμάτωση, χωρίς ζημιά στην κλίμακα του γκρι, υλοποίηση τεχνολογίας αποσφαλμάτωσης όμορφης εικόνας.
6. Αδιάβροχο, αντικρουστικό, αντι-υπεριώδες
Προδιαγραφές Οθόνης LED GOB
| Αριθμός Μέρους | P2.5 |
| Μέγεθος Μονάδας | 320*160mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 64*32 |
| Ενθυλάκωση LED | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 160000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος Κουτιού | 640*640mm |
| Βήμα Pixel | 2.5mm |
| Μέγεθος LED | SMD 2121 |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/32 |
| Φωτεινότητα | 1000cd |
| Αντίθεση | ≥5000:1 |
| Χρώμα Οθόνης | 1.07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία Θέασης | 120° μοίρες Οριζόντια & 60° μοίρες Κάθετα110 |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Τροφοδοσία Λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 750 w |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 280 w |
| Συχνότητα Ενημέρωσης Πλαισίου | 100hz |
| Συχνότητα Ανανέωσης Οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση Γάμμα | (-0.5—5.0) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας. | - 10° —+55° Κελσίου μοίρες |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90 % RH |
| Διάρκεια Ζωής Λειτουργίας | 100.000 Ώρες |
| MTBF | 5000 Ώρες |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ποσοστό Pixel Εκτός Ελέγχου | 0.01% |
| Υποστήριξη Σήματος Εισόδου | Composite, S-Video, Component, VGA, DVI, HDMI, SDI, HD_SDI |
| Απόσταση Ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Multi-mode Fiber:500m; Single-mode Fiber:10km |
| Υποστήριξη Λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση Φωτεινότητας | Σημείο προς Σημείο, μονάδα προς μονάδα, κουτί προς κουτί |
| Λειτουργία Ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με υπολογιστή ελέγχου μέσω DVI |
Εργαστήριο Οθόνης LED GOB
![]()
Εφαρμογές Οθόνης LED GOB
--- Διαφήμιση εσωτερικού και εξωτερικού χώρου, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Στάδια, αθλητικά πεδία, παιδικές χαρές, σχολεία και εκκλησίες
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί επιβατών.
--- Προσόψεις εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονικά και κοινωνικά έργα, συστήματα αστικής πληροφόρησης.
-- Εταιρείες παραγωγής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Γιατί να μας επιλέξετε
Συνεχής Ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών led, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή εξασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει αναπτύξει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Επιδιώκουμε πάντα να προωθούμε την τεχνική καινοτομία και να μειώνουμε το κόστος προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως το αποθεματικό έκτακτης ανάγκης θα χρησιμοποιηθούν για να διατηρηθεί η αδιάλειπτη προμήθεια των προϊόντων.
Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιούμε συνεχώς τα προϊόντα μας.