| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | SCXK- P5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Υψηλή ανάλυση Εξαιρετική ποιότητα SMD κινητό φορτηγό LED οθόνη πλήρους χρώματος Μεγάλη πυκνότητα των pixel Περιγραφή παραγωγής:
1Ελαφρύ βάρος, βολικό στη μεταφορά και εγκατάσταση και εξοικονόμηση κόστους εργασίας, κατάλληλο για εκθέσεις ροής.
2Ωραία εμφάνιση και απλές δομές.
3- Συνδέεται σωστά, τοποθετείται και αποσυναρμολογείται από ένα άτομο χωρίς εργαλείο.
4Ανθρωπισμένη λειτουργική διεπαφή με φώτα ενδείξεων βλάβης, εύκολη συντήρηση.
5. Υψηλή φωτεινότητα διορθώσεως και καμία ζημιά στην κλίμακα γκρι, επιτυγχάνοντας την τεχνολογία διορθώσεως για ωραία εικόνα.
* Προδιαγραφές
1 οθόνη LED DIP 346
2 Ποσοστό ανανέωσης του δείπνου
3 Σύστημα εξοικονόμησης ενέργειας Supper
4 Υψηλή φωτεινότητα
| Μέρος Νο. | P5 |
| Μέγεθος ενότητας | 160*160mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Ενσωμάτωση LED | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 40000 σημεία/τ.μ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960*960mm |
| Πιξέλες | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος LED | SMD 2121 |
| Τρόπος οδήγησης | Στατικό πλήρες χρώμα |
| Φωτεινότητα | 40000cd |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Εμφάνιση χρώματος | 10,07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία προβολής | 120° οριζόντια και 60° κάθετη110 |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Δύναμη λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750 w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280w |
| Συχνότητα ενημέρωσης καρέ | 100hz |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (-0,5·5,0) |
| Εργασιακή θερμοκρασία. | - 10° + 55° Κελσίου |
| Υγρασία λειτουργίας | 10 - 90% RH |
| Ζωή λειτουργίας | 100,000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Από τον έλεγχο της ταχύτητας των pixel | 0.01% |
| Υποστήριξη σήματος εισόδου | Συνθετικό, S-Video,Component,VGA, DVI,HDMI,SDI,HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Πολυδιάστατη ίνες:500m;Μιαδιάστατη ίνες:10km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο προς Σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι. |
| Τρόπος ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με PC ελέγχου από DVI |
* Εφαρμογές
--- Εξωτερική και εσωτερική διαφήμιση, ψηφιακές πινακίδες, διαφημιστικές εταιρείες
--- Αθλητικές αίθουσες, αγώνες, παιδικές χαρές, σχολική εκκλησία
--- Αεροδρόμια, σταθμοί λεωφορείων και σιδηροδρομικοί τερματικοί σταθμοί.
--- Πρόσοψη εμπορικών κέντρων, πολυκαταστημάτων, τραπεζών και αντιπροσωπειών αυτοκινήτων.
--- Αρχιτεκτονική και κοινωνικά έργα, συστήματα πληροφοριών στις πόλεις.
--- Δραστηριότητες θεατρικής, συναυλίες, φεστιβάλ, εκθέσεις αυτοκινήτων και άλλες δημόσιες εκδηλώσεις.
Υψηλή ανάλυση Εξαιρετική ποιότητα SMD κινητό φορτηγό LED οθόνη πλήρους χρώματος Μεγάλη πυκνότητα pixelΔιαδικασία παραγωγής:
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση
→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά τη συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελή γήρανση→8)Συναρμολόγηση μονάδας
→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
![]()
![]()
![]()
Υψηλή ανάλυση Εξαιρετική ποιότητα SMD κινητό φορτηγό LED οθόνη πλήρους χρώματος Μεγάλη πυκνότητα pixelΣυσκευή και αποστολή
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
![]()
![]()
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
![]()
Υψηλή ανάλυση Εξαιρετική ποιότητα SMD κινητό φορτηγό LED οθόνη πλήρους χρώματος Μεγάλη πυκνότητα pixelΠιστοποιητικά:
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε:
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την εpiιχειρησιακή καινοτομία.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση:Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα
- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.