| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Εξωτερικό Ανερό 960x960mm Υπουργείο Διαφήμισης LED Displa SMD Πλήρους Χρώματος LED Πίνακες
Διαφημιστικά χαρακτηριστικά οθόνης LED
Προδιαγραφές διαφημιστικών οθονών LED
| Μέρος Νο. | P8 |
| Μέγεθος ενότητας | 256*128mm |
| Ανάλυση ενότητας | 32*16 |
| Ενσωμάτωση LED | 1R1G1B |
| Πιξέλες πυκνότητα | 15625 σημεία/τ.μ. |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 1024*768mm |
| Πιξέλες | 8 χιλιοστά |
| Μέγεθος LED | SMD 3535 |
| Τρόπος οδήγησης | 1/4 |
| Φωτεινότητα | 8000cd |
| Αντίθεση | ≥ 3000:1 |
| Εμφάνιση χρώματος | 10,07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία προβολής | 120° οριζόντια και 60° κάθετη110 |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Δύναμη λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 750 w |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 280w |
| Συχνότητα ενημέρωσης καρέ | 100hz |
| Συχνότητα ανανέωσης οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση γάμμα | (-0,5·5,0) |
| Εργασιακή θερμοκρασία | - 10° + 55° Κελσίου |
| Υγρασία λειτουργίας | 10 - 90% RH |
| Ζωή λειτουργίας | 100,000 ώρες |
| ΜΤΠΔ | 5000 ώρες |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 |
| Από τον έλεγχο της ταχύτητας των pixel | 0.01% |
| Υποστήριξη σήματος εισόδου | Συνθετικό, S-Video,Component,VGA, DVI,HDMI,SDI,HD_SDI |
| Απόσταση ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Πολυδιάστατη ίνες:500m;Μιαδιάστατη ίνες:10km |
| Υποστήριξη λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση φωτεινότητας | Σημείο προς Σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι. |
| Τρόπος ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με PC ελέγχου από DVI |
Εικόνες διαφημίσεων σε οθόνη LED
![]()
![]()
Προγράμματα διαφημίσεων με οθόνη
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε;
Συνέχισε την ποιότητα
Με piερισσότερη αpiό 10 εpiειρία στην piαραγωγή οθόνων LED, οι εξοπλισμοί επικαιροpiοιούνται τακτικά.
Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και μοντελοποιημένη παραγωγή εξασφαλίζει την συνεχής ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική τιμή
Με μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει
Εpiιpiλέον, η εpiιτροpiή εpiιχειρεί εpiιχειρησιακά συστήματα piου piροωθούν την εpiιχειρησιακή καινοτομία.
ωφελούν τους πελάτες.
Γρήγορη παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης,θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.Ειδικές διαδικασίες όπως η έκτακτη
Η απογραφή θα χρησιμοποιηθεί για τη διατήρηση της αδιάλειπτης προμήθειας των προϊόντων.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση:Οι ανάγκες αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας συστήσουμε τα κατάλληλα προϊόντα
- Εσύ, λοιπόν.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.