| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τετραγωνικό μέτρο/τετραγωνικό μέτρο |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Οθόνη LED Εξωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος Υψηλής Φωτεινότητας P5 P6 P8 P10 με Πιστοποιητικά CE ROHS FCC CB IECEE
Χαρακτηριστικά Οθόνης LED Εξωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος
1. Ευρύ πεδίο εφαρμογής & σύντομος χρόνος απόσβεσης επένδυσης:
οθόνη LED για εμπορική διαφήμιση, οθόνη LED περιμετρική γηπέδου, οθόνη LED κινητού τρέιλερ για κινητά μέσα, οθόνη LED εμπορικού κέντρου για εμφάνιση λογοτύπου, οθόνη LED τράπεζας & χρηματιστηρίου για εμφάνιση τιμών, οθόνη LED σταθμού τρένων & λεωφορείων, οθόνη LED αεροδρομίου, σύστημα οθόνης LED τηλεπικοινωνιών για εμφάνιση πληροφοριών και οδηγιών
2. Υψηλή αναλογία αντίθεσης: 4000:1
Που είναι ένα πολύ υψηλό επίπεδο για να διασφαλιστεί μια ζωντανή εικόνα του συστήματος οθόνης LED μας.
3. Πρώτης τάξεως τσιπ LED:
Παρέχεται από την Nichia της Ιαπωνίας & άλλα αυστηρά επιλεγμένα τσιπ LED για να διασφαλιστεί η μακρά διάρκεια ζωής και η υψηλή φωτεινότητα του συστήματος οθόνης LED μας
4. Καθαρή ζωντανή ποιότητα εικόνας:
Ακόμα και σε άμεσο, πλήρες ηλιακό φως για να διασφαλίσετε ότι προσελκύετε περισσότερο κοινό για να επιτύχετε σύντομη απόσβεση της επένδυσής σας στην οθόνη LED.::
5. Μακροχρόνια Φωτεινότητα:
Αυτόματη ή χειροκίνητη ρύθμιση της φωτεινότητας της οθόνης.
6. Εύκολη Εγκατάσταση & Χρήση:
εύκολη & απλή διεπαφή εγκατάστασης και φιλικό προς τον χρήστη λογισμικό για να διασφαλιστεί η φιλική προς τον χρήστη διεπαφή του συστήματος οθόνης LED
7. Βολική Συντήρηση:
Η πρόσβαση στο μπροστινό και πίσω ντουλάπι καθιστά την εργασία συντήρησης πολύ βολική και χαμηλού κόστους για να σας βοηθήσει να συγκεντρώσετε περισσότερο χρόνο και ενέργεια στην κύρια προώθηση μάρκετινγκ
| Αριθμός Μέρους | P5 |
| Μέγεθος Μονάδας | 160*160mm |
| Ανάλυση Μονάδας | 32*32 |
| Ενθυλάκωση LED | 1R1G1B |
| Πυκνότητα Pixel | 40000 κουκκίδες/τ.μ. |
| Μέγεθος Ντουλαπιού | 960*960mm |
| Βήμα Pixel | 10 mm |
| Μέγεθος LED | SMD 3521 |
| Λειτουργία Οδήγησης | 1/4 |
| Φωτεινότητα | 8000cd |
| Αντίθεση | ≥3000:1 |
| Χρώμα Οθόνης | 1,07 δισεκατομμύρια |
| Γωνία Θέασης | 120° μοίρες Οριζόντια & 60° μοίρες Κάθετα110 |
| Ρύθμιση Φωτεινότητας | 0-100% 8 επίπεδα |
| Τάση Λειτουργίας | 220V 60HZ |
| Μέγιστη Κατανάλωση Ενέργειας | 750 w |
| Μέση Κατανάλωση Ενέργειας | 280 w |
| Συχνότητα Ενημέρωσης Πλαισίου | 100hz |
| Συχνότητα Ανανέωσης Οθόνης | 480hz |
| Διόρθωση Γάμμα | (-0.5—5.0) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας. | - 10° —+55° βαθμοί Κελσίου |
| Υγρασία Λειτουργίας | 10 - 90 % RH |
| Διάρκεια Ζωής Λειτουργίας | 100.000 Ώρες |
| MTBF | 5000 Ώρες |
| Επίπεδο Προστασίας | IP65 |
| Ποσοστό Εξόδου από Έλεγχο Pixel | 0.01% |
| Υποστήριξη Σήματος Εισόδου | Composite, S-Video,Component,VGA, DVI,HDMI,SDI,HD_SDI |
| Απόσταση Ελέγχου | UTP CAT5E:100m; Multi-mode Fiber:500m;Single-mode Fiber:10km |
| Υποστήριξη Λειτουργίας VGA | 800 x 600, 1024 x 768, 1280 x 1024, 1600 x 1200, |
| Διόρθωση Φωτεινότητας | Σημείο προς Σημείο, μονάδα προς μονάδα, ντουλάπι προς ντουλάπι |
| Λειτουργία Ελέγχου | Σύγχρονη εμφάνιση με υπολογιστή ελέγχου μέσω DVI |
Εικόνες Οθόνης LED Εξωτερικού Χώρου Πλήρους Χρώματος
![]()
![]()
![]()
Γιατί να μας επιλέξετε
Συνεχής Ποιότητα
Με περισσότερα από 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή εξασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Ανταγωνιστική Τιμή
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Επιμένουμε πάντα στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους για να ωφελήσουμε τους πελάτες.
Γρήγορη Παράδοση
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε το καλύτερο δυνατό για να την εκπληρώσουμε. Ειδικές διαδικασίες όπως το αποθεματικό έκτακτης ανάγκης θα χρησιμοποιηθούν για να διατηρηθεί η αδιάλειπτη προμήθεια των προϊόντων.
Τέλεια Εξυπηρέτηση
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα τελειοποιούμε συνεχώς τα προϊόντα μας.