| Επωνυμία: | SCX |
| Αριθμός μοντέλου: | T2.5 |
| MOQ: | 1 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
Μικρή Οθόνη LED Εσωτερικού Χώρου P2.5 HD για Διαφήμιση Αδιάβροχη Οθόνη LED Μεταλλικό Ντουλάπι από Απλό Ατσάλι ή Αλουμίνιο
Χαρακτηριστικά Οθόνης LED για Διαφήμιση
- Παρέχουμε μια δομή πλαισίου που μπορεί να τοποθετηθεί στον τοίχο. - Το ντουλάπι μπορεί να στερεωθεί στο πλαίσιο με μαγνήτες, κάτι που είναι πολύ βολικό για την εγκατάσταση. - Οι μονάδες, το τροφοδοτικό και η κάρτα μπορούν να αφαιρεθούν από το μπροστινό μέρος της οθόνης, κάτι που είναι πολύ βολικό για τη συντήρηση. - Το ντουλάπι από χυτό αλουμίνιο έχει εξαιρετική επιπεδότητα και ελαφρύ βάρος, περίπου 8kg/ντουλάπι, και το πάχος ολόκληρης της οθόνης είναι μόνο 130mm όταν είναι εγκατεστημένη στον τοίχο.
Προδιαγραφές Οθόνης LED για Διαφήμιση
| Στοιχείο | P2.5 |
| Βήμα pixel | 2,5 mm |
| Πυκνότητα pixel (κουκκίδες/τ.μ.) | 160000/τ.μ. |
| Ενθυλάκωση LED | SMD2121 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/30 |
| Μέγεθος μονάδας (mm) | 240*120 |
| Ανάλυση μονάδας | 96*48 |
| Μέγεθος ντουλαπιού (mm) | 480*480 |
| Μέγιστη κατανάλωση (w/τ.μ.) | 1300 |
| Μέση κατανάλωση (w/τ.μ.) | 650 |
| Φωτεινότητα | >1500cd/τ.μ. |
| Ρυθμός ανανέωσης | >600HZ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K |
| Γωνία θέασης (Οριζόντια/Κάθετη) | 160°/140° |
| Κλίμακα του γκρι | 16bit |
| Ρύθμιση φωτεινότητας | 256 βαθμοί/ Χειροκίνητα/ Αυτόματα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας/αποθήκευσης | -20°C~50°C/ -30°C~60°C |
| Υγρασία λειτουργίας/αποθήκευσης | 10%~90% RH |
| Τάση λειτουργίας | AC220/110V 50Hz |
| Βαθμός προστασίας | IP43 |
| MTBF | >5000h |
| Διάρκεια ζωής | 100000h |
| Σήμα εισόδου | AV, S-VIDEO, VGA, DVI, HDMI, SDI, DP |
| Λειτουργικό σύστημα | |
| Απόσταση ελέγχου | καλώδιο δεδομένων cat-5:<100m, οπτική ίνα<15km |
Λεπτομερείς εικόνες οθόνης LED για διαφήμιση
![]()
![]()
![]()
![]()
Η εξυπηρέτηση και η εγγύησή μας
1. Εγγυόμαστε όλες τις οθόνες, τις μονάδες και τα ανταλλακτικά μας για ΔΥΟ χρόνια.
2. Παρέχουμε δωρεάν τεχνολογική εκπαίδευση, η οποία περιλαμβάνει την εκπαίδευση λειτουργίας και συντήρησης των οθονών LED στο εργοστάσιο.
3. Μετά την εγγύηση, μπορούμε επίσης να σας προσφέρουμε τα ανταλλακτικά για αντικατάσταση στην χαμηλότερη τιμή μας.
4. Μετά την πώληση, εάν έχετε οποιοδήποτε πρόβλημα σχετικά με το προϊόν μας, μπορείτε να μας ενημερώσετε μέσω Email, θα σας απαντήσουμε αμέσως μόλις το λάβουμε και θα σας προσφέρουμε μια καλή λύση
για να λύσετε το πρόβλημα.
5. Θα μπορούσαμε επίσης να λύσουμε προβλήματα για εσάς μέχρι να αποκατασταθεί πλήρως μέσω απομακρυσμένου ελέγχου.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Πώς θα μπορούσα να αγοράσω τα προϊόντα που χρειάζομαι αν δεν υπάρχει τιμή στον ιστότοπο;
Μπορείτε να μας στείλετε την ερώτησή σας για τα προϊόντα που χρειάζεστε, οι πωλήσεις μας θα σας απαντήσουν εντός 24 ωρών για να σας βοηθήσουν να κάνετε την παραγγελία.
Ε2. Πόσο καιρό θα μπορούσα να λάβω απάντηση στην ερώτησή μου;
Θα λάβετε απάντηση εντός 24 ωρών.
Ε3. Τι είδους εγγύηση προσφέρετε;
Όλα τα προϊόντα εδώ προσφέρουμε τουλάχιστον 3 χρόνια εγγύηση.
Ε4. Πώς είναι η εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα που είναι υπεύθυνη για την εξυπηρέτηση μετά την πώληση, καθώς και μια γραμμή εξυπηρέτησης που ασχολείται με τα παράπονα και τα σχόλιά σας. Προσφέρουμε επίσης 24ωρη διαδικτυακή εξυπηρέτηση για να σας βοηθήσουμε να λύσετε προβλήματα.
Ε5. Τι είδους μεθόδους πληρωμής έχετε ως κατασκευαστής;
Δεχόμαστε T/T και Μετρητά ως όρους πληρωμής
Ε6. Πόσο καιρό θα χρειαστεί για να παραδοθούν τα αγαθά;
Θα αρχίσουμε να προετοιμάζουμε τα αγαθά όταν λάβουμε την τραπεζική σας απόδειξη. Η συσκευασία θα αποσταλεί εντός 1-2 εργάσιμων ημερών μετά την παραλαβή της πληρωμής σας.
Ε7. Τι είδους συσκευασία προσφέρετε;
Κατά τη διαδικασία συσκευασίας, θα ληφθούν προληπτικά μέτρα από εμάς για να διασφαλιστεί ότι τα αγαθά βρίσκονται σε καλή κατάσταση κατά την αποθήκευση και την παράδοση.