| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | διαπραγμάτευση |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 3000 τ.μ. το μήνα |
Εμπορικές εσωτερικές οθόνες LED πλήρους χρώματος P3.91 Πίνακες οθόνης LED για Εκκλησιαστικές εκδηλώσεις νυχτερινών συλλόγων γάμος
Ειδικότητες οθόνης LED πλήρους χρώματος σε εσωτερικούς χώρους
-Υψηλότερη χρησιμοποίηση
- Υποστήριξη περισσότερων εφαρμογών
-Καλύτερη απόδοση επένδυσης (ROI)
Ελαφρύ
- Το βάρος του πάνελ είναι μόνο 7 κιλά.
- Περισσότερο από 20% ελαφρύτερο από τα κανονικά προϊόντα
Γρήγορα!
- Μια εγκατάσταση ενός ανθρώπου.
- Γρήγορη εξυπηρέτηση κουτί ισχύος
Προδιαγραφές οθόνης LED πλήρους χρώματος εσωτερικού χώρου
| 500 mm*1000 mm εσωτερική οθόνη LED P3.91 ενοικίασης | |
| Άρθρο: | Π3.91 |
| Αριθμός μοντέλου: | 250 χιλιοστά*250 χιλιοστά |
| Μέγεθος ντουλάπι: | 500 mm*1000 mm |
| Πίτσα των Pixel: | 3.91mm |
| Πιξέλες πυκνότητα: | 65536 σημεία/μ2 |
| Διαμόρφωση pixel: | 1R1G1B |
| Τρόπος πακέτου: | Μικροοργανισμός |
| Ανάλυση των pixels: | 64 σημεία (W) * 64 σημεία (H) |
| Τύπος οχήματος: | Συνεχή κίνηση |
| Τρόπος σάρωσης: | 1/13scan |
| Τύπος θύρας: | HUB75 |
| Λευκή φωτεινότητα: | 2000cd/m2 |
| Ποσοστό IP: | 43 |
| Τεχνολογία: | Διάταξη 1 |
| Δυναμική τάση | 5V,60A |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | ≥4m |
| Ποσοστό ανανέωσης | 2000HZ |
| Επίπεδα σκιάς γκρι | R ((256bit) x G ((256bit) x B ((256bit) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | R ((1024) x G ((1024) x B ((1024) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20~50°C/10~90%RH |
| Ποσοστό σημείων δυσλειτουργίας | < 0.0001 |
| Ζωή | 100,000 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Βάρος του ντουλαπιού | 13 κιλά |
| Συσκευή: | Κεφάλαιο πτήσης (6in1), Μέγεθος:108*74*72cm, Ακαθάριστο βάρος:102kg |
Έργα εσωτερικής οθόνης πλήρους χρώματος LED
![]()
Συσκευές εσωτερικής πλήρους χρώματος LED οθόνης
![]()
Η Υπηρεσία μας
Προπωλήσεις
Για να χτίσουμε μακροπρόθεσμη επιχειρηματική σχέση μαζί σας, παρακάτω είναι τι θα κάνουμε για εσάς:
1, Φωτογραφίες και βίντεο που σχετίζονται με το έργο σας θα σας προσφερθούν για αναφορά
2Οι μηχανικές υποθέσεις θα μοιραστούν μαζί σας.
3Συμπληρωματικά σχέδια
4, Καλύτερη LED κόστος οθόνης και το κόστος αποστολής που προσφέρονται για εσάς
5Ελέγξτε με τους προηγούμενους πελάτες που στο σπίτι σας για το κόστος εγκατάστασης για σας
Υπηρεσίες μετά την πώληση
1. 3 χρόνια εγγύηση, Ζωή δωρεάν συντήρηση.
2Η περίοδος απάντησης των καταγγελιών δεν υπερβαίνει τις 24 ώρες.
3Έκθεση για την ικανοποίηση των πελατών.
4Δωρεάν εκπαίδευση τεχνικού.
5Ολόκληρο το σύνολο των εγγράφων δωρεάν, που περιλαμβάνουν οδηγίες εγκατάστασης, εγχειρίδιο λειτουργίας λογισμικού, εύκολο εγχειρίδιο συντήρησης και CD λογισμικού συστήματος ελέγχου και ούτω καθεξής
6Ειδική εξυπηρέτηση για μεγάλα έργα, όπως γήπεδα, εκθέσεις, πλατείες κλπ.
Γενικές ερωτήσεις
1Ε: Είστε εργοστάσιο ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε ένα εργοστάσιο, που βρίσκεται στο Dalang, Longhua District.
2Ε: Τι είδους όρους πληρωμής αποδέχεστε;
Α: Δεχόμαστε T / T, Western Union, MoneyGram κλπ.
3Ε: Τι είναι η συσκευασία;
Α:1.Συσκευή θήκης πτήσης
2.Συσκευές ξύλινης θήκης
3. 36 τεμάχια σε μία συσκευασία
4- Προσαρμοσμένη συσκευασία
4Ε: Έχετε πιστοποιητικά CE/ROHS;
Α:Ναι, προσφέρουμε τα πιστοποιητικά CE & ROHS, Επιπλέον, έχουμε FCC, SAA, BIS, SASO κλπ για να καλύψουμε τις ανάγκες των πελατών διαφορετικών χωρών
5Ε: Ποια είναι η μέθοδος αποστολής, χρόνος αποστολής;
Α: Τα προϊόντα μας θα μπορούσαν να αποσταλούν μέσω Θάλασσας, Αεροπορίας και Express.
Με τη θάλασσα: 15-20 ημέρες· με το αέρα: 3-7 ημέρες· με την express: 3-6 ημέρες