| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P8 |
| MOQ: | 1τμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Μ / Τ, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | sqm 3000 το μήνα |
P8 Εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED 320 * 160mm LED μονάδες εξοικονόμησης ενέργειας LED πινακίδες
Εξωτερικά χαρακτηριστικά πλήρους χρώματος οθόνης LED
(1) Πολλαπλές μορφές αρχείων, όπως AVI, MOV, MPG, DAT, VOB είναι ολοκληρωμένες, και επίσης έχουμε τρεις τρόπους εμφάνισης όπως VGA+VIDE και VGA. Υπάρχουν επίσης διεπαφές για σήμα ήχου και σήμα βίντεο,συμπεριλαμβανομένου του CVBS, S-Video, VGA, DVI, HDMI.
(2) Δείξτε όλα τα είδη λέξεων, κειμένου, γραφικών, εικόνας, βίντεο, 2-διάστατο, 3-διάστατο κινούμενο σχέδιο και άλλες πληροφορίες με τον υπολογιστή σας κάνει συγχρονικά.
(3) Μπορεί να συνδεθεί με τον υπολογιστή και το δίκτυο και να προβάλλει το περιεχόμενο, και επίσης μπορεί να ελέγχεται εξ αποστάσεως μέσω VPM+ADSL (υποστηρίζεται One-Sever-AnyClients)
(4) Μπορεί να χρησιμοποιηθεί σε εξωτερικούς χώρους σε όλα τα είδη καιρικών συνθηκών, και εξαιρετική ικανότητα αντισηπτικής, αδιάβροχη.
ΟΕξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED Προδιαγραφές
| Σχήμα αριθ. | P8 |
| Πίτσα των pixel | 8 χιλιοστά |
| Σφιχτότητα | 15625 pixel/sq.m. |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Φωτεινότητα ((Λευκό) | 2600 νιτ |
| Βέλτιστη οπτική απόσταση | 12 μέτρα |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | 320W/τ.μ. |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 103W/τ.μ. |
| Μέγεθος σύστασης (μεγέθος μπορεί να προσαρμοστεί) |
W=512mm L=2560mm T=28mm |
| Βάρος | 90,5 kg/τ.μ. |
| Δραστηριακή τάση | Συνεχή 24V |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 16 επίπεδα |
| Βαθμός bits ανά χρώμα | 16 bit |
| Βαθμός bits ανά pixel | 48 bit |
| Οπτική γωνία | Οριζόντια: 120°, κάθετη: 120° |
| Ποσοστό ανανέωσης | ≥1920Hz |
| Τρόπος οδήγησης | Συνεχές ρεύμα |
| Τύπος σήματος | ΑΕ, S-VIDEO, VGA, CVBS, HDMI, DVI |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows2000/XP/Vista/Windows7 |
| Απόσταση ελέγχου | HSYV·< 100m |
| Υλικό προσώπου | Διάφραξη από βελούδο DFR |
| Προστασία εισόδου | IP65 |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -20-+50°C |
| Σχετική υγρασία | 10%-90% |
| Εγκατάσταση | Κρεμάστε. |
| Συστήματα ηλεκτροδότησης | Δύναμη-600, Δύναμη-1200, Δύναμη-2000 Σύστημα ισχύος |
Διαδικασία παραγωγής
1) Έρχουσα επιθεώρηση→2) SMD→3) Εναρμόνιση
→4) Συναρμολόγηση κυμάτων→5) Μετά την συγκόλληση→6) Δοκιμές
→7) Ημιτελή γήρανση→8) Συνδυασμός μονάδων
→9) Κόλληση→10) Τελική γήρανση→11) Ανίχνευση Τελική αποθήκευση
Εξωτερικά έργα πλήρους χρώματος LED οθόνης
![]()
Η υπηρεσία μας
1Παρέχουμε την καλύτερη εξυπηρέτηση σε κάθε πελάτη μας. Πριν από την παραγγελία, στείλτε όλες τις πληροφορίες στον πελάτη μας.Οδός συσκευασίας και οδός αποστολής.
2Κατά τη διάρκεια της παραγγελίας, πρέπει να ενημερώνουμε τις παραγγελίες και να του δίνουμε σχόλια. Να τον ενημερώνουμε για την παραγγελία του.Και επίσης να πάρει τις φωτογραφίες δοκιμής γήρανσης για την αναφορά του. ταυτόχρονα. παρέχει τις εικόνες συσκευασίας.μετά την παράδοση των εμπορευμάτων έξω. παρέχει τον αριθμό παρακολούθησης. έτσι ώστε οι πελάτες να μπορούν να εντοπίσουν τα εμπορεύματά του ανά πάσα στιγμή.
3. Η υπηρεσία μετά την πώληση: παρέχουν το ένα έτος εγγύηση. κατά τη διάρκεια αυτού του έτους. οι πελάτες μπορούν να λάβουν συντήρηση υπηρεσία δωρεάν. και θα παρέχει επίσης κάποια αξεσουάρ στους πελάτες.
4Μερικά προϊόντα μπορούμε να παρέχουμε τα πιστοποιητικά. όπως η πιστοποίηση CE.
Γενικές ερωτήσεις
1Πώς μπορώ να κάνω μια παραγγελία;
Παρακαλούμε να δώσετε τις λεπτομέρειες των απαιτήσεών σας όσο το δυνατόν πιο ξεκάθαρα ώστε να σας στείλουμε την προσφορά την πρώτη φορά.Είναι καλύτερα να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω Skype/email/τηλέφωνο, σε περίπτωση καθυστέρησης.
2Τι είδους προβολή παρέχουμε;
Έχουμε εσωτερική / εξωτερική / κινητή LED / ενοικίαση LED οθόνη / LED σκηνή / Διαφήμιση LED οθόνη για να επιλέξετε.
3Τι γίνεται με το χρόνο προετοιμασίας για μια παραγγελία;
Πάντα: 10-17 ημέρες, όπως η ποσότητα της παραγγελίας σας, μερικές φορές έχουμε αποθέματα, μπορεί να παραδοθεί εντός 7 ημερών.
4Και η εγγύηση;
Έχουμε εγγύηση ποιότητας τριών ετών, ανταλλακτικά όπως η LED μονάδα, η κάρτα λήψης, η κάρτα ελέγχου, η παροχή ρεύματος είναι κατεστραμμένα όχι λόγω τεχνητής ζημιάς,Τότε είναι δωρεάν συντήρηση και θα στείλουμε καινούργια για αντικατάσταση..
5- Τι λες για την ποιότητα;
Τα προϊόντα μας πρέπει να δοκιμάζονται τουλάχιστον 72 ώρες πριν από την αποστολή, από την αγορά πρώτων υλών μέχρι την αποστολή. Κάθε βήμα έχει αυστηρά συστήματα ελέγχου ποιότητας για να διασφαλιστεί η οθόνη LED με καλή ποιότητα.
6Μπορείτε να προσφέρετε τεχνική υποστήριξη;
Παρέχουμε δωρεάν εκπαίδευση για τον πελάτη μας, διδάσκουμε τον πελάτη πώς να ρυθμίσει οθόνες, να κάνει τη διαμόρφωση των παραμέτρων, να μεταδώσει τα βίντεο μέσω Nova star και colorlight ή Linsn συστήματα ελέγχου,Ο μηχανικός μας μπορεί να σας διδάξει απευθείας πώς να ελέγξετε, ή να σας βοηθήσει να γίνει αν είστε πραγματικά δεν ξέρω πώς να ελέγξει ((Ο μηχανικός μας μπορεί να μηνύματα αγγλικά, μπορούμε να εξοικονομήσει περισσότερο χρόνο)
Είμαστε αφοσιωμένοι στην καινοτόμο υψηλής ποιότητας οθόνη LED με πάνω από 15 χρόνια εμπειρίας στην κατασκευή, και πιστεύουμε ότι θα μπορούσατε να πάρετε μια επαγγελματική λύση και την καλύτερη υπηρεσία από την REISS.Θα χαρούμε να σας εξυπηρετήσουμε..
Αν χρειάζεστε οθόνη οθόνης LED, καλωσορίστε να επικοινωνήσετε μαζί μας, μπορούμε να προσαρμόσουμε σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
Για περισσότερες ερωτήσεις σχετικά με την REISS χονδρική τιμή full color smd εξωτερική / εσωτερική led οθόνη οθόνης βίντεο σταθερή με σιδερένιο ντουλάπι, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μου του REISS LED απευθείας κατασκευαστής OEM τώρα!Καλωσορίζω κάθε ερώτηση.!