| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED είναι μια πρωτοποριακή λύση σχεδιασμένη για να ανταποκριθεί στις δυναμικές απαιτήσεις της σύγχρονης διαφήμισης και της διάδοσης δημόσιας πληροφόρησης.Αυτή η οθόνη προσφέρει ζωντανήΗ ανθεκτική κατασκευή του εξασφαλίζει εξαιρετικές επιδόσεις και αντοχή σε διάφορες καιρικές συνθήκες.καθιστώντας την ιδανική επιλογή για εξωτερικές εγκαταστάσεις.
Αυτό το εξωτερικό LED Πίνακα Σινιάζ ξεχωρίζει λόγω της εξαιρετικής φωτεινότητας και ακρίβειας χρώματος, παρέχοντας ένα πλήρες φάσμα ζωντανών χρωμάτων που φέρνουν το ψηφιακό περιεχόμενο στη ζωή.Είτε παρουσιάζει διαφημιστικά βίντεο, δυναμικές διαφημίσεις ή ενημερωτικό περιεχόμενο, αυτή η πλήρης χρωματική ψηφιακή οθόνη LED εγγυάται κρυστάλλινη ορατότητα από μεγάλες αποστάσεις.
| Τύπος προϊόντος | Πλήρης χρωματική ψηφιακή οθόνη LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Εξωτερική οθόνη πληροφοριών LED |
| Διαμόρφωση LED | Εξωτερική οθόνη LED RGB |
| Πιξέλες | 4mm / 6mm / 8mm (προαιρετικό) |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 cd/m2 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1920 Hz |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 120°, κάθετη 60° |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP65 (πίσω), IP54 (πίσω) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
| Κατανάλωση ενέργειας (μέγιστη/μέσος όρος) | 600 W / 200 W ανά τετραγωνικό μέτρο |
| Μέγεθος ενότητας | 320 mm x 160 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ασύγχρονη / Σύγχρονη |
| Ζωή | ≥ 100.000 ώρες |
Η SCXK DIPP10-F3 Outdoor Full Color LED Display είναι ιδανική για διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων:
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένης της βοήθειας εγκατάστασης, καθοδήγησης στη διαμόρφωση και αντιμετώπισης προβλημάτων.και ενημερώσεις firmware για τη διασφάλιση βέλτιστης απόδοσης.
Το προϊόν έρχεται με μια ολοκληρωμένη εγγύηση που καλύπτει ελαττώματα κατασκευής. Προσφέρουμε επίσης εκπαίδευση, τεκμηρίωση και επιλογές προσαρμογής για να ανταποκριθούμε στις συγκεκριμένες απαιτήσεις σας.
Κάθε οθόνη είναι προσεκτικά συσκευασμένη με αντιστατικό αφρό και προστατευτικό φιλμ, ασφαλισμένη σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια ή θήκες πτήσης.ή υπηρεσίες ταχυμεταφορών με επιλογές παρακολούθησης και ασφάλισης.