| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος είναι μια υπερσύγχρονη λύση σχεδιασμένη για να προσφέρει ζωντανά οπτικά στοιχεία υψηλής ανάλυσης σε οποιοδήποτε υπαίθριο περιβάλλον. Σχεδιασμένο για ανθεκτικότητα και εξαιρετική απόδοση, αυτό το σύστημα οθόνης είναι ιδανικό για διαφήμιση, διάδοση δημόσιων πληροφοριών και εκπομπή εκδηλώσεων.
Διαθέτοντας ζωντανά χρώματα πλήρους φάσματος που παραμένουν φωτεινά και καθαρά ακόμη και κάτω από το άμεσο ηλιακό φως, αυτή η οθόνη διασφαλίζει ότι τα μηνύματά σας είναι εύκολα ορατά ανεξάρτητα από τις καιρικές συνθήκες. Η υψηλή πυκνότητα εικονοστοιχείων εγγυάται ευκρινείς εικόνες και ομαλή αναπαραγωγή βίντεο, καθιστώντας την ιδανική για περίπλοκα γραφικά, δυναμικό περιεχόμενο βίντεο και λεπτομερές κείμενο.
| Τύπος Προϊόντος | Πινακίδα LED Πλήρους Χρώματος |
|---|---|
| Τύπος Οθόνης | Υπαίθρια Οθόνη LED RGB |
| Βήμα εικονοστοιχείων | 4mm / 6mm / 8mm (προαιρετικό) |
| Τύπος LED | SMD 3-σε-1 RGB |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 cd/m² |
| Ρυθμός ανανέωσης | ≥ 1920 Hz |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 120°, Κάθετη 60° |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 960mm x 960mm |
| Προστασία εισόδου | IP65 (μπροστά και πίσω) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κατανάλωση ρεύματος | 600W / 200W ανά ντουλάπι |
| Βάρος ανά ντουλάπι | Περίπου 35 kg |
| Σύστημα ελέγχου | Συγχρονισμένος έλεγχος υπαίθριας οθόνης LED RGB |
Η Υπαίθρια Οθόνη LED Πλήρους Χρώματος SCXK DIPP10-F3 είναι πιστοποιημένη με CE, ROHS, FCC, ISO και UL, εξασφαλίζοντας ποιότητα, ασφάλεια και αξιοπιστία. Χρησιμοποιείται εκτενώς σε δημόσιους χώρους όπως εμπορικά κέντρα, στάδια και κόμβους μεταφορών για διαφημιστικές καμπάνιες, ανακοινώσεις εκδηλώσεων και ενημερώσεις σε πραγματικό χρόνο.
Στη βιομηχανία ψυχαγωγίας, χρησιμεύει ως ένα συναρπαστικό μέσο για συναυλίες, φεστιβάλ και υπαίθριες θεατρικές εκδηλώσεις. Οι εταιρικοί και εμπορικοί τομείς το χρησιμοποιούν για διαφήμιση επωνυμίας, παρουσιάσεις προϊόντων και διαδραστική αλληλεπίδραση με τους πελάτες.
Η τεχνική μας υποστήριξη περιλαμβάνει καθοδήγηση αντιμετώπισης προβλημάτων, ενημερώσεις υλικολογισμικού και βοήθεια βαθμονόμησης για τη διατήρηση της ακρίβειας των χρωμάτων και των επιπέδων φωτεινότητας. Προσφέρουμε ολοκληρωμένες υπηρεσίες, όπως υποστήριξη εγκατάστασης, τακτική επιθεώρηση και προληπτική συντήρηση για την παράταση της διάρκειας ζωής της οθόνης LED σας.
Κάθε πάνελ οθόνης είναι τυλιγμένο με αντιστατικό αφρό και ασφαλισμένο σε στιβαρά ξύλινα κιβώτια. Προσφέρουμε ευέλικτες επιλογές αποστολής, όπως αεροπορικές μεταφορές, θαλάσσιες μεταφορές και υπηρεσίες ταχυμεταφορών με πληροφορίες παρακολούθησης.