| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED είναι μια ολοκληρωμένη λύση σχεδιασμένη για σύγχρονη διαφήμιση και διάδοση δημόσιας πληροφόρησης.Αυτή η οθόνη προσφέρει ζωντανή, υψηλής ανάλυσης εικόνες που γοητεύουν το κοινό από μεγάλες αποστάσεις, καθιστώντας το ιδανικό για επιχειρήσεις, διοργανωτές εκδηλώσεων και δήμους που επιδιώκουν να μεγιστοποιήσουν την επίδραση της εξωτερικής διαφήμισης.
Με πλήρη δυνατότητα φάσματος RGB, αυτή η διαφημιστική πινακίδα LED εμφανίζει ζωντανές, αληθινές εικόνες και βίντεο με εξαιρετική σαφήνεια και φωτεινότητα σε όλες τις συνθήκες φωτισμού.Η ανθεκτική κατασκευή του και το υδατοασφαλές σχεδιασμό IP65 εξασφαλίζουν αξιόπιστη απόδοση σε δύσκολες καιρικές συνθήκες, συμπεριλαμβανομένης της βροχής, σκόνη και ακραίες θερμοκρασίες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED |
| Τύπος | Εξωτερική οθόνη LED RGB |
| Πιξέλες | 10 mm / 16 mm / 20 mm (προαιρετικά) |
| Τύπος LED | LED RGB SMD / DIP |
| Φωτεινότητα | ≥ 6000 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 120°, κάθετη 60° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1920 Hz |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα (16,7 εκατομμύρια χρώματα) |
| Αξιολόγηση ΙΠ | IP65 (πίσω και εμπρός) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέσος όρος 350W/m2, μέγιστο 900W/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
Η εξωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος SCXK (μοντέλο DIPP10-F3) έχει πιστοποιηθεί με CE, ROHS, FCC, ISO και UL, εξασφαλίζοντας την ποιότητα, την ασφάλεια και την αξιοπιστία.
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένων:
Κάθε μονάδα είναι ασφαλώς τυλιγμένη με προστατευτικό αφρό και τοποθετείται μέσα σε ένα ανθεκτικό ξύλινο κιβώτιο για να αποφευχθεί η ζημιά κατά τη διάρκεια της διαμετακόμισης.και υπηρεσίες παράδοσης από πόρτα σε πόρτα με πληροφορίες παρακολούθησης που παρέχονται.