| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED προσφέρει ζωντανές, δυναμικές οπτικές εμπειρίες σε οποιοδήποτε εξωτερικό περιβάλλον.το προϊόν αυτό χρησιμεύει ως εξαιρετικό εξωτερικό LED σήμανση, παρέχοντας στις επιχειρήσεις, τους διοργανωτές εκδηλώσεων και τους διαφημιζόμενους ένα ισχυρό εργαλείο για να γοητεύσουν το κοινό με εκπληκτικά εικόνα και ζωντανά χρώματα.
Με υψηλής ανάλυσης εξωτερική οθόνη LED RGB που εξασφαλίζει φωτεινές, καθαρές και καθαρές εικόνες ακόμη και κάτω από άμεσο ηλιακό φως.Το ανθεκτικό σε καιρικές συνθήκες σχέδιο περιλαμβάνει ανθεκτικά υλικά και εξαρτήματα, καθιστώντας το εξαιρετικά ανθεκτικό στη βροχή, τη σκόνη και τις ακραίες θερμοκρασίες.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Εξωτερική πλήρης χρώματος LED ηλεκτρονική πινακίδα |
| Πιξέλες | 4mm / 6mm / 8mm |
| Μέγεθος ενότητας | 256 mm x 128 mm |
| Ανάλυση ανά μονάδα | 64 x 32 pixel |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 νιτ |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 140°, κάθετη 140° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1920 Hz |
| Επεξεργασία χρωμάτων | 16-bit / 65.536 χρώματα |
| Καταναλώσεις ισχύος (μέγιστο / μέσο όρο) | 800W / 320W ανά m2 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως +50°C |
| Προστασία κατά της εισόδου | IP65 (Πρόσωπο και Πίσω) |
| Υλικό ντουλαπιού | Άλλες συσκευές και συσκευές για την κατασκευή ηλεκτρικών συσκευών |
| Σύστημα ελέγχου | Σύστημα ελέγχου πλήρους χρώματος ψηφιακής οθόνης LED |
| Ζωή | ≥ 100.000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Στον τοίχο / κρεμασμένο / στερεό |
Η εξωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος SCXK DIPP10-F3 είναι ιδανική για διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα, συμπεριλαμβανομένων:
Παρέχουμε ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη και υπηρεσίες, συμπεριλαμβανομένων οδηγιών εγκατάστασης, διαμόρφωσης συστήματος, αντιμετώπισης προβλημάτων, τακτικής συντήρησης, ενημερώσεων firmware,Υπηρεσίες αντικατάστασης εξαρτημάτων.