| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | DIPP10-F3 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Η εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED προσφέρει ζωντανή, υψηλής ανάλυσης εικόνες σε οποιοδήποτε εξωτερικό περιβάλλον.και αντοχή, καθιστώντας το ιδανικό για διαφήμιση, δημόσια ενημέρωση, ψυχαγωγία και προώθηση εκδηλώσεων.Αυτό το LED βίντεο τοίχος εγγυάται εξαιρετική απόδοση ακόμη και σε δύσκολες καιρικές συνθήκες.
Η οθόνη παράγει πλούσια, ζωντανά χρώματα με αξιοσημείωτη ακρίβεια μέσω των state-of-the-art LED μονάδων που επιτυγχάνουν απρόσκοπτη μίξη χρωμάτων και ομοιόμορφη φωτεινότητα.ή το γραφικό περιεχόμενο παρουσιάζεται με εντυπωσιακό ρεαλισμό και ελκυστική εικόνα.
| Ονομασία του προϊόντος | Πλήρης χρώμα LED Πίνακα |
|---|---|
| Τύπος | Εξωτερική οθόνη LED RGB |
| Πιξέλες | 10mm / 16mm / 20mm |
| Τύπος LED | Εξωτερικά LED SMD |
| Μέγεθος ενότητας | 320 mm x 160 mm |
| Ανάλυση ανά μονάδα | 32 x 16 pixel |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια 120°, κάθετη 60° |
| Ταχύτητα ανανέωσης | > 1920 Hz |
| Βαθμό χρώματος | 16 bit (65.536 χρώματα) |
| Επίπεδο προστασίας | IP65 (Πρόσωπο και Πίσω) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Καταναλώσεις ισχύος (μέγιστη) | 600W/m2 |
| Κατανάλωση ενέργειας (μέσος όρος) | 220W/m2 |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Εφαρμογή | Οθόνη διαφήμισης LED πλήρους χρώματος για εξωτερική χρήση |
Η εξωτερική οθόνη LED πλήρους χρώματος SCXK (μοντέλο DIPP10-F3) έχει πιστοποιηθεί από την CE, ROHS, FCC, ISO και UL, προσφέροντας απαράμιλλη απόδοση και αξιοπιστία για διάφορα εξωτερικά περιβάλλοντα.
Διαφήμιση & Προώθηση:Ιδανικό για εμπορικά κέντρα, αθλητικά στάδια και χώρους εκδηλώσεων, παρέχοντας υψηλή ορατότητα ακόμη και κάτω από άμεσο ηλιακό φως ή δυσμενείς καιρικές συνθήκες.
Δημόσιες πληροφορίες:Οι κυβερνήσεις και οι δήμοι μπορούν να παρέχουν ενημερώσεις σε πραγματικό χρόνο, όπως πληροφορίες κυκλοφορίας, προειδοποιήσεις καιρού και ειδοποιήσεις έκτακτης ανάγκης.
Κέντρα μεταφοράς:Δείχνει αποτελεσματικά τα προγράμματα, τις πληροφορίες για τις πύλες και τις λεπτομέρειες ταξιδιού σε αεροδρόμια, σιδηροδρομικούς σταθμούς και σταθμούς λεωφορείων.
Εκδηλώσεις & Διασκέδαση:Ενισχύει τη συμμετοχή του κοινού σε συναυλίες, φεστιβάλ, υπαίθριες εκθέσεις και αθλητικές εκδηλώσεις.
Συσκευή:Κάθε μονάδα οθόνης τυλίγεται σε αντιστατικό αφρό και τοποθετείται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια με ανθεκτικά υλικά.
Επιλογές αποστολής:Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται σε διεξοδική επιθεώρηση ποιότητας πριν από την αποστολή, με πληροφορίες παρακολούθησης που παρέχονται.