| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ4 |
| MOQ: | negotiation |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000sqm per month |
Οι οθόνες LED διαφήμισης SCXK ALS-F4 αντιπροσωπεύουν το αποκορύφωμα της σύγχρονης τεχνολογίας ψηφιακής σήμανσης, σχεδιασμένες για να προσφέρουν ζωντανή,ελκυστικά εικόνα που γοητεύουν το κοινό και ανεβάζουν το μήνυμα της μάρκαςΑυτές οι ευέλικτες οθόνες συνδυάζουν προηγμένα χαρακτηριστικά για να παρέχουν μια απαράμιλλη εμπειρία προβολής τόσο σε εσωτερικό όσο και σε εξωτερικό περιβάλλον.
Οι οθόνες αυτές, που διαθέτουν οθόνες LED υψηλής ανάλυσης με εξαιρετική ακρίβεια χρωμάτων και αντίθεση, παράγουν καθαρές, φωτεινές εικόνες που ξεχωρίζουν ακόμη και σε δύσκολες συνθήκες φωτισμού.Υποστηρίζουν βίντεο πλήρους κίνησης, δυναμικές κινούμενες εικόνες και γραφικά υψηλής ευκρίνειας για συναρπαστικές, αξέχαστες εκστρατείες.
| Τύπος προϊόντος | Μεγάλη μορφή οθόνης LED |
| Τύπος οθόνης | Εμπορικό LED πάνελ |
| Εφαρμογή | Εξωτερική Πίνακα LED |
| Πιξέλες | 3.9mm / 4.8mm / 6.25mm |
| Μέγεθος ενότητας | 500 χιλιοστά x 500 χιλιοστά |
| Φωτεινότητα | ≥ 6500 cd/m2 |
| Ταχύτητα ανανέωσης | ≥ 1920Hz |
| Γωνία θέασης | H: 140° / V: 140° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Προστασία κατά της εισόδου | IP65 (Πρόσωπο και πίσω) |
| Καταναλώσεις ισχύος (μέγιστη) | 600W/m2 |
| Κατανάλωση ενέργειας (μέσος όρος) | 220W/m2 |
| Σύστημα ελέγχου | Ασύγχρονη & Σύγχρονη |
| Εγκατάσταση | Στον τοίχο / Κρεμασμένο / Ανεξάρτητο |
Οι διαφημιστικές οθόνες LED μας έρχονται με ολοκληρωμένη τεχνική υποστήριξη, συμπεριλαμβανομένων λεπτομερών οδηγιών εγκατάστασης, συμβουλών συνήθους συντήρησης, υποστήριξης επίλυσης προβλημάτων, υποστήριξης διαμόρφωσης,ενημερώσεις λογισμικούΠροσφέρουμε εξ αποστάσεως διάγνωση, επιλογές εξυπηρέτησης επί τόπου, εκπαίδευση προσωπικού και διαθέσιμα ανταλλακτικά για να ελαχιστοποιήσουμε τον χρόνο διακοπής.
Κάθε οθόνη τυλίγεται με αντιαστατικό αφρό και φουσκωτό περιτύλιγμα, και στη συνέχεια τοποθετείται σε ανθεκτικά ξύλινα κιβώτια ή ενισχυμένα χαρτόνια.και υπηρεσίες ταχυμεταφορών με πληροφορίες παρακολούθησης και συμμόρφωση με διεθνή πρότυπα.