| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3.91 |
| MOQ: | 5 τεμ |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Εξωτερική οθόνη βίντεο κυλινδρικής στήλης 360° πλήρους χρώματος σε διαφημιστική πινακίδα κτιρίου, τοίχος LED
Η εύκαμπτη οθόνη LED κυλίνδρου πλήρους χρώματος P2 P2.5 P4 εσωτερικού χώρου, η καμπύλη οθόνη LED χρησιμοποιείται ευρέως στη διαφήμιση, τον αθλητισμό, τις βιομηχανικές επιχειρήσεις, τις μεταφορές, τους σταθμούς, τα λιμάνια, τα αεροδρόμια, τις κατασκευές, το εκπαιδευτικό σύστημα και άλλους δημόσιους χώρους.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μονάδα | Αριθμός μοντέλου | p3.91-16s |
| Μέγεθος μοντέλου | 250mm*250mm |
| Βήμα pixel | 3.91mm |
| Πυκνότητα pixel | 65536 κουκκίδες/m2 |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 500mm*500mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Λειτουργία συσκευασίας | SMD2121 |
| Ανάλυση pixel | 64 κουκκίδες(Π)*64 κουκκίδες(Υ) |
| Τύπος οδήγησης | Σταθερή οδήγηση |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/16 σάρωση |
| Τύπος θύρας | HUB75 |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | ≥2000cd/m2 |
| Θερμοκρασία | Αποθήκευση: -35-80°C, Λειτουργία: -20-50°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10%-95% |
| Πάχος | 85mm |
| Καλύτερη απόσταση θέασης | 4m~30m |
| Τάση λειτουργίας | AC220V±10% |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 310w/s |
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, ο εξοπλισμός ανανεώνεται τακτικά. Επιπλέον, η μοναδική τυποποιημένη και αρθρωτή παραγωγή διασφαλίζει τη συνεχή ποιότητα των προϊόντων μας.
Με μεγάλη παραγωγική ικανότητα και επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει δημιουργήσει αποτελεσματική αρθρωτή παραγωγή. Πάντα επιμένουμε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και στη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Μόλις υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα κάνουμε ό,τι καλύτερο μπορούμε για να την εκπληρώσουμε. Θα χρησιμοποιηθούν ειδικές διαδικασίες, όπως έκτακτο απόθεμα, για να διατηρηθεί η αδιάκοπη προμήθεια των προϊόντων σας.
Προ-πωλήσεις: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε κατάλληλα προϊόντα.
Μετά-πωλήσεις: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.