| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ4 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Απόσταση pixel | 4mm |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Τύπος LED | 3-σε-1 SMD 2121 |
| Μέγεθος μονάδας | 256x128mm |
| Ανάλυση μονάδας | 64*64 κουκκίδες |
| Μέγεθος καμπίνας | 768x768mm |
| Υλικό καμπίνας | απλή σιδερωμένη ατσάλινη καμπίνα |
| Βάρος καμπίνας | 12,5kg |
| Προστασία εισόδου | Μπροστά/Πίσω IP65/IP54 |
| Πυκνότητα pixel | 62500 κουκκίδες/m² |
| Φωτεινότητα | ≥1500 cd/m² |
| Γωνία θέασης | Οριζόντια ≥140° Κάθετη ≥140° |
| Ελάχιστη απόσταση θέασης | 4μ |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | 750W/m² |
| Μέση κατανάλωση ενέργειας | 300W/m² |
| Τάση λειτουργίας | 110~220VAC±15% |
| Διεπαφή | HUB75 |
| Χρώματα | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Επίπεδο γκρι | 14-16bits |
| Ρυθμός καρέ | >1000 καρέ |
| Ρυθμός ανανέωσης | >1920Hz |
| MTBF | ≥100.000 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | ≥100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ +40°C |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C ~ +60°C |
| Σήμα βίντεο (με επεξεργαστή βίντεο) | AV, S-video, VGA, DVI, YPbPr, HDMI, SDI, DP |
| Θερμοκρασία χρώματος | Ρυθμιζόμενη μέσω λογισμικού |
| Επίπεδο φωτεινότητας | 256 επίπεδα, αυτόματη ρύθμιση μέσω λογισμικού |
| Τρόπος ελέγχου | Υπολογιστής, σύγχρονος με βίντεο, πραγματικού χρόνου, εκτός σύνδεσης, ασύρματος, internet κ.λπ. |