| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P3 |
| MOQ: | sqm 3 |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Εσωτερικός SMD | Π3 |
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 3 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα των pixel/pixel/m2 | 111111/m2 |
| Ανάλυση ενότητας | 64x64 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192*192 |
| Απόσταση προβολής | ≥0,5m |
| Ρυθμίσεις φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος με ένα σημείο | Μπορεί να προστεθεί |
| φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | > 2500cd/m2 |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια οπτική γωνία | 120 βαθμούς |
| Βιότοπη οπτική γωνία | 60 (** βαθμοί) |
| Bit επεξεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Εργασία γκρι | 1024x1024x1024 16834x16834x16834 65536x65536x65536 |
| Αποστάσεις ελέγχου | Καλώδιο Διαδικτύου: 100 μέτρα, πολυμεμβράνη: 500 μέτρα, μονοφίλμ: 5 χιλιόμετρα |
| Τρόπος οδήγησης | Συνέχεια ρεύματος κίνησης |
| Τρόπος σάρωσης | 1/16 |
| Ποσοστό καρέ | 60 Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 4200 Hz |
| Τρόπος ελέγχου | Συγχρονισμένη με υπολογιστή |
| Πεδίο προσαρμογής φωτεινότητας | Εγχειρίδιο, αυτόματη λειτουργία, αδιάλειπτα συνεχείς ρυθμιζόμενα 255 βήματα. |
| Έξω από το σημείο ελέγχου | < 1/10000 |
| Εργασιακές ώρες | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Ζωή-όλο-λευκό (καμψία ημιμετώπιση) | 50000 ώρες |
| Περιοχή θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Πεδίο θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45°C Πεδίο θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65°C |
| Μέγιστη ισχύς:/m2 | < 1000W |
| Μέση ισχύς:/m2 | < 280W |
| Τεχνολογία αυτοελέγχου | Ελέγχος αυτοπροσδιορισμού LED spot, έλεγχος επικοινωνιών, έλεγχος ισχύος, ανίχνευση θερμοκρασίας (αναγκαιότητα προσαρμογής) |
| Απομακρυσμένη παρακολούθηση | Απομακρυσμένη παρακολούθηση και έλεγχος, καταγραφή πιθανών σφαλμάτων, αποστολή προειδοποιητικών σημάτων στους χειριστές. (Χρειάζεται προσαρμογή) |
| Περιβάλλον λογισμικού | WindowsNT,Windows1999,WindowsXP |
| Διάμετρος φωτεινών σημείων μεταξύ των κέντρων | Απόκλιση < 3% |
| Ομοιότητα φωτεινότητας | < 10% |
| Ομοιότητα χρώματος (συντεταγμένη χρωματομορφία) | ±0.003 |
| Ζήτηση τροφοδοσίας | AC85-264V ((50Hz-60Hz) |
| Αντίθεση | (1000:1) |
| Προστασία συστήματος | Αντί υγρασίας, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη διάβρωση, ανθεκτικό στην καύση, ανθεκτικό στη στατική, ανθεκτικό στις δονήσεις |
| Η υγρασία (εργασία) | Εργασία: 10-95% |
| Η υγρασία (αποθήκευση) | αποθήκευση:10-95% |
| Άρθρα | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Εσωτερική οθόνη LED | p1.5, P2, P2.5Π3, Π3.91Π4, Π4.81, P5, P6, P7.62, P10 |
| Εξωτερική οθόνη LED | Π4, Π4.81, P5, P6, P8, P10, P12, P16, P20, P25, P31.25 |
| Υλικό | Ατσάλι, αλουμίνιο, χύτευση αλουμινίου |
| Όροι πληρωμής | 30% προκαταβολή πριν την παραγωγή, 70% υπόλοιπο πριν την αποστολή Τ/Τ Δυτική Ένωση |
| Συσκευή | Καρτόνι για την εξαγωγή με πλήρη πολυφόνο ή μαργαριταρένιο μαλλί Κουτί πτήσης. Αντι-σκιές ξύλινη θήκη |
| Ναυτιλία | 5 έως 7 εργάσιμες ημέρες από την παραλαβή της καταβολής της κατάστασης |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Ζωή με επαγγελματική υποστήριξη μηχανικού δωρεάν. Μέσα σε 5 χρόνια, να παρέχει ανταλλακτικά δωρεάν αν έχει πρόβλημα ποιότητας (όχι από ανθρώπινη καταστροφή) |
| Χρησιμοποιώντας το εύρος | Εμπορικό κέντρο, τράπεζα, σταθμός λεωφορείων, σιδηροδρομικός σταθμός, κέντρο της πόλης, αεροδρόμιο, σχολείο, εργοστάσιο, λεωφορείο, ταξί, και ούτω καθεξής. |
Διατίθενται ξύλινη θήκη ή συσκευασία θήκης πτήσης.
Μεταφορά θαλάσσια, αεροπορική ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
α. Γήρανση
β. Δοκιμές δονήσεων
Συνέχισε την ποιότητα
Με πάνω από 12 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή οθονών LED, οι εξοπλισμοί ενημερώνονται τακτικά.
Ανταγωνιστική τιμή
Με την μεγάλης κλίμακας παραγωγική ικανότητα και την επαγγελματική τεχνολογία παραγωγής, η εταιρεία μας έχει χτίσει αποτελεσματική ενοποιημένη παραγωγή.Πάντα προσκολλόμαστε στην προώθηση της τεχνικής καινοτομίας και τη μείωση του κόστους προς όφελος των πελατών.
Γρήγορη παράδοση
Εφόσον υποσχεθούμε την ημερομηνία παράδοσης, θα προσπαθήσουμε με κάθε δυνατό τρόπο να την εκπληρώσουμε.
Τέλεια Υπηρεσία
Προπώληση: Οι απαιτήσεις αγοράς σας θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα και θα σας προτείνουμε τα κατάλληλα προϊόντα.
Μετά την πώληση: Θα παρακολουθούμε τη χρήση των προϊόντων και στη συνέχεια θα βελτιώνουμε συνεχώς τα προϊόντα μας.