| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ1.875 |
| MOQ: | 2 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | L/c, t/t |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Όνομα προϊόντος | Οθόνη ραφιού LED |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διαφήμιση |
| Μέγεθος οθόνης | 900×60 mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κινούμενα σχέδια, γραφικά, βίντεο |
| Επωνυμία | SCXK |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Χρήση | Εσωτερικός |
| Χρώμα | Πλήρες χρώμα |
| Pixel Pitch | 1.875 |
|---|---|
| Λάμψη | 800cd/τμ |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 284444 |
| Γωνία θέασης | Η: 176° V: 176° |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 Ώρες |
| Μέση Κατανάλωση | 180w/m² |
| Τάση ισχύος λειτουργίας | 110V50HZ/220V60HZ |
| Ρυθμός ανανέωσης | 1920 Hz |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10° έως +55° |
| Τάση λειτουργίας | DC5V |
| Λειτουργία προγράμματος οδήγησης | 32 δευτ |
| Επίπεδο Προστασίας | IP34 |