| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P5 |
| MOQ: | 1 τεμ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
Π5 Περιφέρεια του σταδίου Στάδιο εξοικονόμησης ενέργειας Φόντο εξωτερική πλήρης χρωματική οθόνη LED Πίνακα
SCX LED P5 Εξωτερικό Στάδιο Ποδοσφαίρου Περιοχή LED οθόνη με μαλακό κάλυμμα και μάσκα
Α1: Έχουμε 3ετή εγγύηση για την οθόνη οθόνης LED, και 100.000 ώρες ζωής των λαμπτήρων LED.
Για την υπηρεσία πριν από την πώληση: Έχουμε μια επαγγελματική ομάδα πωλήσεων και μια επαγγελματική τεχνική ομάδα που είναι πρόθυμοι να απαντήσουν στην ερώτησή σας 24 ώρες σε γραμμή. Μπορούμε να προσφέρουμε ένα σύνολο λύσεων για το έργο σας!
Για την υπηρεσία μετά την πώληση: Μπορούμε να σας διδάξουμε πώς να χρησιμοποιήσετε, να ρυθμίσετε τις οθόνες και την κοινή συντήρηση με ανταλλακτικά.
Α3: Δεχόμαστε T / T και L / C, και για τα δύο T / T και L / C, τουλάχιστον 30% κατάθεση εκ των προτέρων, και το υπόλοιπο 70% πριν από την παράδοση.
Α4: Έχουμε σχεδόν 10 χρόνια εμπειρίας στην παραγωγή Led Display με καλή φήμη σε αυτή τη βιομηχανία.
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Μέγεθος της γωνίας | 5 χιλιοστά |
| Μέγεθος μονάδας | 320 mm*160 mm |
| Πιξέλες πίνακα (σημεία) | 64*32 |
| Διαμόρφωση pixel | Κόκκινο, πράσινο, μπλε. |
| Χρωματική κλίμακα | 256-65536 βαθμός/16777216 χρώματα |
| Πιξελική πυκνότητα | 40000 pixels/sqm |
| Γωνία θέασης ((H/V) | 160/120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | ≥6500cd/τ.μ. |
| Απόσταση προβολής | 5-150 μέτρα |
| Κατανάλωση ενέργειας | 100-1200W/τ.μ. |
| Καθαρό βάρος | 35 kg/τμήμα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+60°C |
| Υγρασία λειτουργίας | 10% έως 95% RH |
| Ζωή | ≥100.000 ώρες |
| Ταχύτητα σχήματος ανταλλαγής | > 150 πλάνα ανά δευτερόλεπτο |
| Συχρότητα ανανέωσης καρέ | 1920-3840Hz |
| Απόσταση ελέγχου | 100m (χωρίς ρελέ), μονοδιαχείριση ινών: 20000m, πολυδιαχείριση ινών: 500m-20km |
| Δύναμη | 110V/220V/380V±15% 50Hz |
| Λειτουργικό σύστημα | Windows98/Me/2000/Xp |
| Τρόπος οδήγησης | οδήγηση με σταθερό ρεύμα |
| Τρόπος εμφάνισης | Επικαιροποιημένες συσκευές για την παραγωγή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Προστασία για εξωτερική επίδειξη | IP65 |
| Αποδοχή σήματος | PAL/NTSC/SECAM,S-Video,VGA,RGB,Composite Video,SDI |
Πολλή επιλογή για την οθόνη σας, καλωσορίστε να επισκεφθείτε το εργοστάσιο μας
Μεταφορά από θάλασσα, αέρα ή DHL, πολλαπλές μεταφορές για την επιλογή σας.
Η Eachinled έχει ένα τέλειο σύστημα εξυπηρέτησης, συμπεριλαμβανομένης της υπηρεσίας πριν από την πώληση, της υπηρεσίας κατά την πώληση και της υπηρεσίας μετά την πώληση.Εκπαιδεύουμε κάθε πωλητή με τις απαραίτητες γνώσεις συντήρησης προϊόντων και οργανώσαμε ένα Τεχνολογικό Τμήμα Υποστήριξης με μια ομάδα εξαιρετικών και επαγγελματιών μηχανικών.Αν έχετε κάποιο πρόβλημα, επικοινωνήστε μαζί μας όποτε θέλετε.