| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | P6 |
| MOQ: | 5 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Προσδιορισμός | Καθέκαστα |
|---|---|
| Ανάλυση/mm | 6 |
| Διαμόρφωση pixel | 1R1G1B |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 27778/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 32*32 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 192x192 |
| Προβολή απόστασης | 5-400μ |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >8000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120 (μοίρες) |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60 (μοίρες) |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | > 3500 Hz |
| Εύρος θερμοκρασίας εργασίας | -20-45℃ |
| Μέγιστη ισχύς/㎡ | <900W |
| Μέση ισχύς/㎡ | <350W |
| Χρόνος ζωής | 100000 ώρες |
| Προστασία συστήματος | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, προστασία υψηλής θερμοκρασίας, αντιδιαβρωτικό, αντικαυστικό, αντιστατικό, αντικραδασμικό |
Διατίθεται ξύλινη θήκη ή πακέτο θήκης πτήσης. Αποστολή δια θαλάσσης, αεροπορικώς ή DHL, πολλαπλοί τρόποι αποστολής για την επιλογή σας.