| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Ρ4 |
| MOQ: | 2 τεμ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | Western Union, MoneyGram, D/P, T/T, L/C |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Pixels | 4mm |
| Τύπος Led | SMD2121 |
| Λειτουργία εμφάνισης | Βίντεο/Εικόνα |
| Αδιάβροχος | IP43 |
| Υπουργικό συμβούλιο | Αλουμίνιο χύτευσης |
| MBI | 5124 |
| Γωνία θέασης | Υ:100° V:50° |
| Δυναμικό | DC5V |
| Μέγεθος ενότητας | 320×160 χλστ |
| Μέγεθος ντουλαπιού | 640×640 χλστ |
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 4 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα pixel/pixel/m² | 40000/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 80×40 |
| Μέγεθος μονάδας/mm | 320×160 |
| Προβολή απόστασης | ≥0,5μ |
| Ρύθμιση φωτεινότητας ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Ρύθμιση χρώματος ενός σημείου | Μπορεί να προστεθεί |
| Φωτεινότητα ισορροπίας λευκού | >1000cd/㎡ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500K-9500K |
| Οριζόντια γωνία θέασης | 120° |
| Κάθετη γωνία θέασης | 60° |
| Bit διεργασίας σήματος | 10 ή 14 bit |
| Γκρι διαδικασία | 1024×1024×1024/16834×16834×16834/65536×65536×65536 |
| Έλεγχος αποστάσεων | Καλώδιο Internet: 100 m, πολυμεμβράνη: 500 m, μονοφίλμ: 5 χλμ |
| Λειτουργία οδήγησης | Σταθερό ρεύμα οδήγησης |
| Λειτουργία σάρωσης | 1/20 |
| Ρυθμός καρέ | 60Hz |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Λειτουργία ελέγχου | Σύγχρονος υπολογιστής |
| Ρυθμισμένο εύρος φωτεινότητας | Χειροκίνητη, αυτόματη λειτουργία, αδιάκοπη συνεχής ρύθμιση 255 βήματα. Καμία γκρίζα απώλεια |
| Εκτός ελέγχου | <1/10000 |
| Ωρες εργασίας | ≥ 72 ώρες |
| Μέσος χρόνος μεταξύ αποτυχίας | >5000 ώρες |
| Χρόνος ζωής | 100000 ώρες |
| Life-all white (φωτεινότητα στο μισό) | 50000 ώρες |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -20-45℃ Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης: -30-65℃ |