| Επωνυμία: | SCXK |
| Αριθμός μοντέλου: | Π2 |
| MOQ: | 2 τ.μ. |
| τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 5000 τ.μ. το μήνα |
HD Full Color Fine Pitch LED Panels P2 Indoor Big Screen TV Poster LED Video Wall Screen προσφέρει εξαιρετική οπτική απόδοση με υψηλή ανάλυση και φωτεινότητα για εφαρμογές εσωτερικού χώρου.
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Μέγεθος λαμπτήρα | 2121 |
| Ανάλυση/mm | 2 |
| Διαμόρφωση pixel | RGB 3 σε 1 |
| Πυκνότητα εικονοστοιχείων | 250.000/m² |
| Ανάλυση ενότητας | 160x80 |
| Μέγεθος μονάδας | 320x160mm |
| Προβολή απόστασης | ≥2μ |
| Λάμψη | >1000cd/㎡ |
| Γωνίες θέασης | 120° οριζόντια / 60° κάθετη |
| Συχνότητα ανανέωσης | >3000Hz |
| Κατανάλωση ρεύματος | Μέσος όρος: <280W/m², Μέγιστος: <1100W/m² |
| Διάρκεια ζωής | 100.000 ώρες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 45°C |
Ιδρύθηκε το 2005, εξυπηρετούμε πελάτες σε περισσότερες από 50 χώρες σε όλο τον κόσμο. Ως επιχείρηση υψηλής τεχνολογίας, ενσωματώνουμε την επιστημονική έρευνα, το σχεδιασμό, την παραγωγή, τη συντήρηση, τις πωλήσεις και την ενοποίηση συστημάτων με:
Διατίθεται σε ξύλινη θήκη ή συσκευασία πτήσης. Πολλαπλές επιλογές αποστολής, όπως θαλάσσια, αεροπορικά ή DHL express.